Türkiye’nin En İyi Mobilya Markaları

Mobilya, evlerin vazgeçilmesi. Çoğumuz yaşadığımız alanın güzel, şık olmasını isteriz. Özellikle de bu konuda bayanlar daha farklı düşünür. Evin işlerini çekip çeviren kişinin bayanlar olduğunu hatırlarsak, çok da görmeyiz bunu onlara. Herkes kendi düşünceleri, istekleri ve zevki doğrultusunda tercihler yaparak oluşturur ev ortamını. Aldığımız mobilyalarda kullanışlılık, ekonomiklik, modernlik unsurlarını göz önünde bulundurduğumuz da kesin. Peki, bizler evimize dekorasyon yaparken hangi markaları öncelikli tutuyoruz? Ya da Türkiye’de en iyi mobilya markaları hangileridir?

En İyi Mobilya Firmaları

Aslında daha önceki yıllarda istikrarını bozmayıp, yolundan şaşmayan yenilikleri takip edip, o şekilde hareket eden firmalar var önümüzde. Buradaki sıralamanın onların kalitesi konusunda değil de daha çok tercih şansı olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda Türkiye’deki en iyi mobilya markalarına bakıldığında ilk 3’ü Doğtaş mobilya, kelebek mobilya ve alfemo mobilya bulunmaktadır. Bu sıralamayı ise daha sonra sırasıyla Bellona mobilya, Cardin Concept mobilya, Gaysan mobilya, İstikbal mobilya, Kelebek mobilya, Koleksiyon mobilya, Lazzoni mobilya, Rapsodi mobilya, Weltew mobilya, Zebrano mobilya, Çilek mobilya ve Yataş mobilya takip ediyor.

Mobilya Markası Tercihi

Saymış olduğum en iyi mobilya markaları arasındaki farkın tercihlerde kalite ve kullanışlılığın yanında ekonomik bedellerinin ve mağaza sayılarıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Türkiye de bulunan mobilya markalarının sıralamaları ayrıca yatak odası, oturma odası, salon ve mutfak kategorisinde değişebiliyor. Yine de durum bu.