Tuğla Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Evini yenilemek isteyen veya sıfırdan ev dekore etmek isteyen kişiler için son yılların trendi haline gelen tuğla duvar döşemesi kullanılabilir. Farklı bir dekorasyon isteyip, kısıtlı bütçeye sahip olan kişiler için ise taş duvar döşemesine alternatif olarak üretilen tuğla duvar kağıt modelleri, tercih edildiğinde yine aynı şıklıkta bir görüntüye ulaşılması mümkündür.

3 Boyutlu Tuğla Duvar Kağıtları

Özellikle salon ve oturma odaları için tercih edilen tuğla duvar kağıt modelleri, kendi içinde birçok çeşidi barındırmaktadır.  Kabartmalı, 3D boyutlu veya düz model olarak seçilen duvar kağıt modelleri, evinize son derece şıklık ve ışıltı kazandırır. Aynı zamanda birçok renge sahip olduğundan dolayı mobilyanızla dekore etmeniz oldukça kolay olacaktır.   Klasik ev döşemelerinden sıkılmış, yeniliğe ve farklı tasarımlara açık olan kişilerin, mutlaka tercihleri arasında yer almalıdır.

Tuğla Duvar Kağıdı Önerileri

Duvar kağıdı ile dekore etmiş olduğunuz, bölümü şık aksesuarlar ve gösterişli bir masa ile bütünlüğü sağladığınız da yaşam alanınızı oldukça gösterişli bir ortama çevirmiş olursunuz. Yaratıcılığınızı kullanarak, daha ferah ve göze hoş gelen tasarımlar ile yaşam kalitenizi arttırmak sizin elinizde.