Kategoriler
Ofis Dekorasyonu

En Şık Ofis Dekorasyonları

Ülkemizde her gün birçok şirket ofis açmakta, resmi kurumlar yeni binalara taşınmakta, işlerini büyütenler işlerini daha güzel takip etmek için yeni bürolar açmakta veya mevcut bürolarını genişletmektedir. Kısaca bu sene de yüzlerce sebeple birçok büro ve ofis yenilenecektir.

Modern Ofis Tasarımları

Çalışma ofisini yeni yeni değiştirmeyi ve yenilemeyi düşünenlerin bu değişiklikte çok iyi karar vermeleri gerekmektedir. Özellikle değiştirilecek ofis müşterilere açık ve halkla ilişkilerin yürütüldüğü iş anlaşmalarının ve iş toplantılarının yürütüldüğü sizlerle yeni iş kuracakların anlaşmalarının yapıldığı hele de müdürünüz veya patronunuz gibi üstünüzdeki kişilerin ofisi ise çok daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Seçeceğiniz ofis asla ve asla sıradan klişeleşmiş insanların alışageldiği monoton bir tarzda olmaması gerekmektedir.

2017 Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonunda zamana ayak uydurmanız çok önemlidir. Çünkü ofisin dekorasyonu insanları hem etkilemekte hem de ofisi kullanan kişi ve kurum hakkında fikir sahibi olmaya sebep olmaktadır. Onun için eğer ofis ne kadar zamana ayak uydurmuş ve modaya uyumlu olursa o şirketin ne kadar yenilikçi ve geniş vizyon sahibi olduğunu yansıtır. Onun için özellikle farklı kesim ve alanlarla iş yapmayı düşünenlerin yeni yıl için tasarlanmış 2017 Ofis Dekorasyonu çeşitlerine göz atmadan ofislerini yeniletmemeleri çok önemlidir. Yeni yılın ofis dekorasyonları oldukça farklı ve değişik tarz olduğu için mutlaka fark edilecektir. Şimdi yenilik zamanıdır. Sizde bu yeniliğe ayak uydurun.

Kategoriler
Ev Dekorasyon Ürünleri Ev Eşyaları Ofis Dekorasyonu

En İyi Bilgisayar Masası Markaları

Hayatınızı çoğunlukla sizde benim gibi bilgisayar masası karşısında geçiriyorsanız, tercih ettiğiniz masa ve sandalyenin önemi bir kat daha artıyor. Tabi ki her istediğimiz bilgisayar masasını da alamıyoruz. Öncelikle fiyatının uygun olması ve isteklerimizi tam olarak karşılayabilmesi de son derece büyük bir önem taşıyor.

Hangi Marka Bilgisayar Masası Alınmalı

Bu konuda fiyat son derece büyük bir öneme sahip diyorsanız biraz daha demonte olan seçeneklere göz atabilirsiniz. Bunlar arasında;

  • Koçtaş
  • Adore
  • İkea
  • Evkur
  • İkea
  • Tekzen
  • Koçtaş
  • Doğtaş
  • Bellona
  • Kelebek

Arasından uygun fiyatlı olanı tercih edebilirsiniz. Kurulumunun son derece kolay olması ve müşteri memnuniyetine önem vermeleri nedeniyle demonte bilgisayar masası tercih etmek isteyenler bu markalardan kolaylıkla yardım alabilir. Aynı zamanda bahsi geçen markaların uygun fiyatlı bilgisayar sandalyesi temin etmesi de cazibelerini artırmak için yeterli sebep oluşturabiliyor.

Bilgisayar Masası Fiyatları Ve Modelleri

Son dönemlerde bilgisayar masası istikbal son derece dikkat çekici model ve markaları ile ön plana çıktığı için bu markanın seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bunun dışında Çilek Mobilya, Bellona ve Kelebek gibi markalarında son derece güzel ve kullanışlı modelleri olduğunun altını çizebiliriz. Bir de Doğtaş Mobilya var ki şu ana kadar benim en çok hoşuma giden Bilgisayar Masası modellerinin Doğtaş’ta olduğunu da itiraf etmem gerekiyor.

Bilgisayar Sandalyesi Önerileri

Bilgisayar masaları internette sadece resimlerine bakılarak alınabilirken bilgisayar sandalyesini mutlak suretle yerinde denemeniz gerektiğini düşünüyorum. İmkanınız varsa showrooma giderek yerinde deneyin. Üzerinde çok zaman geçireceğiniz bilgisayar masalarının ve sandalyelerinin ergonomik yapıya sahip olması da kullanım kolaylığı açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Çoğunlukla tatil başlarına doğru, bilgisayar masası ve genç odası gibi ürünlerin fiyatlarında ciddi indirimler yapıldığını görebiliyoruz. İnternet üzerinden takip etmeniz durumunda son derece uygun fiyatlı indirimler de yakalayabilirsiniz.

Kategoriler
Ofis Dekorasyonu

Ofis Dekorasyonu Örnekleri

Bu yazımda çok pahalı olmayan ancak çokta ucuz görünmeyecek, güzel bir ofis dekorasyonu yaparken nelere dikkat etmemiz ve hangi yolu izlememiz gerektiğini gösterecek bir yol haritası çizmeye çalışacağım.

Ofis Dekorasyonu

Bir ofis, otel, eczane,emlakçı, mağaza veya başka bir iş yeri dekore edilirken, dikkat edilmesi gereken ilk unsur, yapılacak işin ruhunu ve karakterini yansıtmasıdır. Diğer yandan bunu sağlarken, fonksiyonel olmasını yani ihtiyaçları karşılamasını da sağlamak gerekir. Elbette bir dergi alıp oradan bir modeli benzeterek uygulamak veya benzer bir yolu internetten beğeneceğiniz bir örneği taklit ederek de yapabilirsiniz.

Model belirlemenin ardından, malzeme tipi ve markası seçimi aşaması gelecektir. Ancak özel imalat odanızın geometrisine kusursuz bir şekilde uyum sağlayacağından ve ayrı parçaları farklı yerlerden almak daha pahalıya mal olacağından dolayı size imalathanelere işinizi yaptırmayı ekonomik sonuç açısından tavsiye ederim. Bir yanlış algı da markalı ürünlerin her zaman pahalı olduğudur. Bunun doğru olmadığı ürünler de vardır.

Ofis iç dekorasyon

İşe önce zeminden başlamalısınız. Halı kullanmak kiracı olup olmamanıza göre olumlu veya olumsuz olabilecek iki seçenektir. Kiracıysanız, mekanı terkettiğinizde götürebileceğiniz bir dekoratif unsur olması nedeniyle iyi bir seçenek iken, halılar, mülk sahipleri için ikinci etapta düşünülmesi gereken bir dekoratif unsurdur. Mülk sahipleri, dekoratif yer kaplamalarına yönelirlerse uzun vadede daha ekonomik sonuçlara ulaşırlar. Halı seçerken duvardan duvara halı en ucuz seçenektir. Ancak tek başına bu seçenek çok dekoratif olmayabilir, bu nedenle küçük birkaç halıyı zevkinize göre serpiştirmek farklı bir havayı ofisinize katabilir.

Ofis duvar dekorasyonu

İkinci aşama ise, duvarlardır. Duvarlarınıza boya uygulamak en uygun çözüm olsa da her zaman dekoratif olmayabilir. Ucuz bir dekoratif seçenek olarak duvar kağıtlarına yönelebilirsiniz. Tavanda ise, avize uygulaması ve kartonpiyer doğru sonucu verebilir. Bir diğer ekonomik seçenek ise ahşap kuşak çekilmiş boya duvarlardır.

Bekleme odası, beyaz renkli olmalı ve ziyaretçileri huzur içinde karşılamalıdır. Ancak makam odasında eğer duvarlar beyaz ise, makam sahibinin sırtını verdiği duvarı odanın renginden farklı renge boyamak, dikkatin o noktaya yoğunlaşmasını sağlar.

Ofis tasarımları nasıl olmalı

Mutfak ise, uygun seri imalat ürünlerden seçilerek ucuza mal edilebilir. Bir diğer önemli unsur giriş kapısı ve hol dür. Antre, makam odasından sonra en çok masraf edilecek ikinci alandır. Giriş kapısı ve zili oldukça önemlidir. İlk intibayı sağlaması nedeniyle bu iki unsurda masraftan kaçınmayınız.