Bebek Odası Duvar Aksesuarları

Odalara anlam ve hareketlilik katan aksesuar seçimleri bebek odalarında daha çok anlam taşımakta. Henüz dünyaya gelmemiş yada yeni doğan bebeğiniz için oda hazırlıyorsanız bol miktarda çerçeve almanızı öneririz. Doğumdan sonraki her halini çekeceğiniz için onları sergilemek adına bolca çerçeve lazım. Bebek odasında çerçeve seçimleriniz ise mümkün olduğunca duvarda asılı olanlarını tercih etmekte fayda var.

Bebek Odası Aksesuarları

Aksesuarlarınızı dizmek adına son yıllarda çok moda olan duvarlara monte edilen kitaplıkları seçebilirsiniz. Üzerinde bebek üzerine yazılmış kitaplarınızı ya da severek seçtiğiniz aksesuar ürünlerinizi  dizebilirsiniz. Bebek odası aksesuarlarının başında mutlaka bir kirli çamaşır torbası bulundurmanızı öneririz. Bebeğinizin çıkardığı eşyaları dahi ayrı saklamalı ve ayrı yıkamaya özen göstermelisiniz. Bazı nevresim setlerinde bunlar için özel üretilen çamaşırlıklar çıkıyor. Özellikle bunları tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her bebek ışıktan rahatsız olduğu gibi karanlıktan da rahatsız olabilirler. Bu durumdan dolayı yatak ucuna koyacağınız bir gece lambası ile ışıklandırabilirsiniz. Özellikle bebek figürleri, şirin hayvan motifleri gece lambalarında çok hoş olacaktır.

Bebek odası duvar süsleri

Yine son yıllarda çok moda olan ve ağırlıklı olarak ahşaptan yapılan harfler ile çocuğunuzun ismini kapıya asabilirsiniz. Bunun dışında yine gelenleri karşılamak adına kapı dışına tüller ile donatılmış ve hoş geldiniz yazan kapı süslerinden alabilir ve odayı daha şirin bir hale sokabilirsiniz. Bu ürünleri isterseniz keçe ile kendinizde istediğiniz şekilleri vererek el emeğinizi konuşturup güzel bir anı yaratabilirsiniz.

Bebek Odası Süsleme

Bebek odası dekorasyonunda dikkat etmeniz püf noktalar, çok küçük oyuncaklara yer vermemeniz ve zeminlerde barındırmamanız. Olabildiğince asabilir yada komidin üstlerinde sergileyebilirsiniz. Bebek odası dekor ederken çok eğleneceğinize eminiz. En güzel ve en yeni aksesuarlar ile donatacağınız odada sizde adeta çocukluğunuza geri dönecek ve bebeğiniz ile birlikte büyüceksiniz.