Yeni Evleneceklere Mobilya Tavsiyeleri

Dünyanın en güzel kurumlarından birisi olan evlilik, aslında bir erkeğin sevgilisine evlenme teklifi etmesiyle başlar. Daha sonra nikah günü alınır ve hazırlıklar başlar. Düğün günü organizasyonu, nişan, kına, ev ve mobilya seçimi derken aslında ne kadar uzun bir yola girdiğinizi fark edersiniz. Yeni evlenecekseniz, ev dekorasyonu konusunda da oldukça dikkatli olmalısınız. Yepyeni bir mekan, yepyeni bir ev. Bu ev sizin için huzuru bulduğunuz, sıcacık bir mekan olmalı. Bu nedenle salondan banyoya kadar her odada tarzınızı yansıtacak ve içinize sinecek mobilya ve aksesuarlar tercih etmenizde yarar var. Peki dekorasyonda nasıl bir yol izlemeli ve nelere dikkat etmelisiniz?

Yeni evleneceklere mobilya önerisi

Öncelikle beğendiğiniz dekorasyon tarzını bilmelisiniz. Yani klasik mi, modern mi yoksa vintage dekorasyonlardan mı hoşlanıyorsunuz, buna karar vermelisiniz. Az detaydan hoşlanıyor olabilirsiniz, ya da kalabalık ve birçok ruhu yansıtan dekorasyonlar hoşunuza gidiyor olabilir. Bu konuda karar verirken hem sizin hem de eşinizin ortak kararlarını göz önünde bulundurmanızda yarar var. Eşya alışverişine geçmeden önce, öncelikle evinizi belirleyin ve evin şekline göre eşya alışverişine çıkabilirsiniz.

Yeni evlenecekler mobilya

Eşya alışverişine çıkmadan önce renk seçimlerine karar verin ve karar vermeden önce bol bol    dergilerine göz atın. Faydalanabileceğiniz ve fikir alabileceğiniz örnek tasarımları göz önünde bulundurarak, kafanızda size en uygun dekorasyon modeline karar verebilirsiniz. Bütün bu detayları göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.