Vitra Banyo ve Seramik Modelleri

Günümüzün en iyi firmalarından biri olan Vitra, banyo sektörünün öncülerinden biri olma yolunda çok iyi ilerliyor. Ürünlerinde son teknolojiyi kullanan Vitra, banyo kültürünü günümüze taşımaktadır. Yaptığı tasarımlar ile banyolarınıza değişik bir hava katan firma sizleri tasarımlarıyla baş başa bırakacak seçiminizde ne kadar doğru karar vereceğinize inanıyor. Verdiği kaliteli hizmet ve destekler sayesinde dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Banyolarında farklılık isteyenler için oldukça bol çeşitleri bulunan Vitra, sizler için en rahat ve en uygun dizaynları ortaya çıkarmaktadır.

Banyo Seramik Modelleri

Ürün yelpazesi çok geniş olan firmanın hem aksesuar  hem de  banyonun tamamına imzasını atmaktadır. Ulusal ve uluslar arasında bir çok ödüle layık görülmüş Vitra bunu kalitesine ve verdiği hizmete borçludur.

Vitra firmasının kendisine özgü bir seramik atölyesi de bulunmaktadır. Bu atölyede Vitra Seramik, seramik sanatçısı Reyhan Gürses ile çalışmaktadırlar. Kendini sürekli geliştiren firma, yeni modelleri için sürekli çalışmakta ve çok iyi işler çıkartmaktadırlar. Kaliteli malzemeler ile yapılan mükemmel ürünler oldukça talep görmektedir.

Banyo Fayans Modelleri

Vitra banyo modelleri ile kendine özgü bir tarz yaratmıştır. Oluşturduğu ürünler ile banyonuza değişik bir tarz katan vitra mavi serisiyle de oldukça göz kamaştırmaktadır. Satış öncesinde ve sonrasında sürekli hizmet veren firma müşterilerinin takdirini kazanmaktadır.

Vitra banyo ile kendi yaşam tarzınızı banyonuza yansıtabilirsiniz. Profesyonel işçilik sayesinde herhangi bir sorun yaşamaz. Evinize bir kez daha aşık olacak ve banyoda daha faza vakit geçirmek için bahaneniz olacak.