Siyah Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak,  özellikle bayanların evin en çok kullandıkları en çok hassasiyet gösterdikleri bölümüdür. Özellikle ev hanımları günün büyük bir kısmını mutfakta geçirmektedir. Zaman ilerledikçe tasarımlarda çeşitlilik arttığı gibi mutfak mobilyalarında da çeşitlenme gerçekleşmiştir.

Siyah beyaz mutfak dolabı modelleri 2017

Siyah beyaz mutfak dekorasyonlarında mobilyalar ahşap görünümlü , parlak görünümlü , mat görünümlü olabilir. Bu tamamen mutfağı kullanacak olan kişinin zevkine kamış bir durumdur. Ancak siyah beyaz mutfak dekorasyonlarında mutfak mobilyalarının parlak görünümde olanı daha çok tercih edilmektedir. Mutfağı ; mat görünümlü ve ahşap görünümlü  mutfak mobilyalarına göre daha derli toplu , daha sakin , ve düzenli gösterecektir. Siyah beyaz mutfak dekorasyonu renk olarak iddialı renklerin kullanıldığı bir dekorasyondur. Bu sebeple siyah beyaz  mutfak dekorasyonunda  dengenin sağlanması şarttır.

Siyah ve Beyaz Dekorasyon

Siyah ile beyaz arasında bir denge kurulmalıdır. Ve ağır basacak olan rengin kullanım sınırı bilinmelidir. Örneğin tezgahın üstünde kalan mutfak dolaplarının komple beyaz olması  ve alt dolapların komple siyah olması olabileceği gibi tam tersi durumla beraber siyah ve beyaz renkleri bir bütün içinde desen yaratılmış olarak da kullanılabilir. Siyah ve beyaz arasında bir motif kurulmuş ve mutfakta bu motifler kullanılarak da siyah beyaz mutfak dekorasyonu elde etmiş oluruz.

Mutfak, mutfağı kullanacak kişinin tercihlerine göre değişecektir. Önemli olan siyah beyaz mutfak dekorasyonlarında renk dengesini sağlayabilmektir.