Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2017

Köşe koltuk modelleri son yıllarda çok moda ve kullanışlı olduğu için fazlaca tercih ediliyor. Özellikle büyük modüler mobilya üreticilerinin, ürettiği rengarenk ve son moda köşe koltuk modelleri çok revaçta. Genellikle canlı renklerde köşe koltuk modelleri üretilmekle birlikte, son dönemlerde avangard mobilya üreticileride köşe koltuk modellerini üretmeye başladılar. Avangard köşe koltuk takımları arasında en çok chester köşe koltuk modelleri tercih edilmekte.

2017 Köşe Koltuk Takımları

Son dönemlerde 1+1 stüdyo dairelerin insanlar tarafından fazlaca tercih edilmesi sonucu, daha fonksiyonel ve kullanışlı mobilyalar tercih etme ihtiyacı doğdu. Bunun üzerine hem salona sığabilecek, hem de tüm salonun oturma ihtiyacını giderecek, bir koltuk tercihi yapmak gerekiyordu, bunun üzerine, kullanışlı bir L koltuk modeli ile, stüdyo dairelerin koltuk ihtiyaçları en iyi şekilde giderilmiş oldu. Diğer yandan stüdyo daireler ve bazı 2+1 daireler Amerikan mutfak, yani salonun içinde mutfak olabilecek şekilde tasarlanıyor. Bunun üzerine salona yemek odası koyulamıyor ve koltuk seçeneği olarak da, çok büyük koltuk modelleri, salonlara sığmıyor. Bu durumda L biçimindeki koltuk takımları daha çok tercih ediliyor.

L Koltuk Takımı Fiyatları

Köşe koltuk modelleri fiyatları da, koltuk takımlarına oranla çok daha uygun. Öncelikle evinize hakim renk tonunu belirledikten sonra, neredeyse tüm mobilya firmaları, köşe koltuk çeşitlerini, ürün portföyünde bulunduruyor. Bu kadar çok kumaş ve model seçeneği içerisinden en uygun olanı evinize almak size düşüyor. Genellikle büyük panel mobilya üreticileri tarafından üretilen köşe koltuk modelleri, çok uygun fiyatlar ve fazla taksit seçeneğini de beraberinde getiriyor. Bu avantajlı fiyatların tadını çıkararak, evinizi çok daha kullanışlı bir hale getirmek istiyorsanız, köşe koltuk takımları tam size göre. Bu ürünlerin fiyatları her firmada farklılık göstermektedir. Siz hangi firmanın koltuk takımını beğendiyseniz ürünü mağazada görmenizi tavsiye ederiz. Firma ile yerinde görüşerek daha fazla indirim yaptırabilirsiniz.