Duvar Kağıtlarında Niş Modelleri

Son yıllarda oldukça fazla rastladığımız     evinizde modern görüntü oluşturmanızı ve yer kullanımını arttırmanızı sağlıyor.

Niş duvar kağıdı modelleri

Niş Modelleri, her zevke ve her göze hitap ettiği gibi, evin her bölümünde de kullanılabiliyor. Banyoda, oturma odasında, çocuk odasında ve yatak odasında kullanılabilen niş, sıradan görünen duvarınıza yeni bir imaj katarak aslında bir duvarın bile bize neler kazandırdığını gösteriyor. Niş’ te dikkat edilmesi gereken unsurlardan biride nereye yapmak istediğiniz. Eğer tam olarak karar veremeden ve bu konu hakkında yeteri kadar bilgisi olmayan ustalarla çalışarak evinizin kolonlarına ciddi derecede zarar verebilirsiniz. Daha sağlıklı karar vermek için bir mimardan yardım almanızı tavsiye ederim. Niş’e şıklık katan unsurlardan biride doğru yerleştirilmiş spot aydınlatmalar. Niş tasarımı yaptırdığınız bölüme gezip gördüğünüz yerlerden eşyalar koyabililir, sizin için değerli olan fotoğrafları, hediyeleri ve aksesuarları yerleştirebilirsiniz.

Duvar Sanatı Niş Modelleri

Niş tasarımını evine dekore ettiren ailelerin genelikle televizyon ünitesi yerine yaptırdığını görüyoruz. Niş işlenmiş duvarların içine yerleştirilebilecek farklı renkte spor aydınlatmalar niş tasarımının bulunduğu ortama çok daha iyi hava katacaktır.
Niş şöminenin yanında olduğu taktirde gerçekten ortama ağır ve mistik bir hava katıyor. Aynı zamanda kitaplık olarak ta kullanılabilen niş tasarımları mevcuttur. Kullanım alanı oldukça geniş olmasıyla beraber, bulunduğu ortamda farklı hava katar.

Belirlediğiniz Niş Modelinizi evinize yaptırmadan önce ve sonra mutlaka bir mimardan görüşlerini alın. Bu sayede yaptırdığınız niş tasarımınından maksimum verimi alırsınız.