Kategoriler
Mobilya

En İyi 10 Mobilya Markası 2017

Tüketiciler almak istedikleri her üründe olduğu gibi mobilya almak istediklerinde de araştırma yapmaktadır. Bu araştırmaları kimi görsellik için yaparken kimi malzeme için yapmaktadır. Ülkemizde bulunan En iyi 10 mobilya markası içinde tüketiciler hem görsellik hem kalite olarak en iyi ürünleri bulmaktadır.

Ülkemizde ki En İyi 10 Mobilya Markası

En iyi mobilya markaları arasında sıralama yapmaksızın Alfemo markası ilk olarak ilginizi çekecek bir görselliğe sahiptir.  Ayrıca markanın kalitesi, marka ismini ilk on içine yerleştirmiştir. En iyi 10 mobilya markası arasında ikinci olarak Bellona sayılabilir. Belli ne markası yılların tecrübesi ile bu konuda uzman bir marka haline gelmiştir. Doğtaş mobilya kalite ile tarzı bir arada arayanlar için ilk onda yer alan bir markadır. Kelebek markası ise geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeyerek çizgisini bozmayan ender mobilya markalarındandır. En iyi mobilya markaları arasında sayılabilecek bir diğer marka ise Lazzoni mobilyadır.

En Kaliteli Mobilya Markaları

Kaliteli mobilya kullanıcıyı her konuda rahat ettirmektedir. Bu bakımdan kalitenin en doğru adresi olan Lazzoni de en iyi 10 mobilya markası arasında sayılmaktadır. Ergül mobilya da yine en iyiler listesinde bulunan mobilya markalarından birisidir.  Türkiye’nin aşina olduğu ve mobilyada neredeyse en önemli marka haline dönüşen İstikbal de en iyi mobilya markaları arasındaki yerini almaktadır. İpek ve Enza Home ülkenin en iyi 10 mobilya markası arasında bulunan kaliteli mobilya markalarındandır.

Kategoriler
Mobilya

Türkiye’nin En İyi Mobilya Markaları

Mobilya, evlerin vazgeçilmesi. Çoğumuz yaşadığımız alanın güzel, şık olmasını isteriz. Özellikle de bu konuda bayanlar daha farklı düşünür. Evin işlerini çekip çeviren kişinin bayanlar olduğunu hatırlarsak, çok da görmeyiz bunu onlara. Herkes kendi düşünceleri, istekleri ve zevki doğrultusunda tercihler yaparak oluşturur ev ortamını. Aldığımız mobilyalarda kullanışlılık, ekonomiklik, modernlik unsurlarını göz önünde bulundurduğumuz da kesin. Peki, bizler evimize dekorasyon yaparken hangi markaları öncelikli tutuyoruz? Ya da Türkiye’de en iyi mobilya markaları hangileridir?

En İyi Mobilya Firmaları

Aslında daha önceki yıllarda istikrarını bozmayıp, yolundan şaşmayan yenilikleri takip edip, o şekilde hareket eden firmalar var önümüzde. Buradaki sıralamanın onların kalitesi konusunda değil de daha çok tercih şansı olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda Türkiye’deki en iyi mobilya markalarına bakıldığında ilk 3’ü Doğtaş mobilya, kelebek mobilya ve alfemo mobilya bulunmaktadır. Bu sıralamayı ise daha sonra sırasıyla Bellona mobilya, Cardin Concept mobilya, Gaysan mobilya, İstikbal mobilya, Kelebek mobilya, Koleksiyon mobilya, Lazzoni mobilya, Rapsodi mobilya, Weltew mobilya, Zebrano mobilya, Çilek mobilya ve Yataş mobilya takip ediyor.

Mobilya Markası Tercihi

Saymış olduğum en iyi mobilya markaları arasındaki farkın tercihlerde kalite ve kullanışlılığın yanında ekonomik bedellerinin ve mağaza sayılarıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Türkiye de bulunan mobilya markalarının sıralamaları ayrıca yatak odası, oturma odası, salon ve mutfak kategorisinde değişebiliyor. Yine de durum bu.