Vivense Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Vivense koltuk takımları modern ve zengin duruşu ile Türkiye’de en çok tercih edilen mobilya grubu arasında yer almaktadır. İtalyanca “yaşam” anlamına gelen Vivense, tüketicilere rahat ve ferah dekorasyonlar sunarak tüketiciler tarafından tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Vivense’nin birçok koltuk takımı tercihi bulunmaktadır. Koltuk takımınızın fonksiyonunu sabit, yataklı, yataklı ve bazalı olarak tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda Vivense koltuk takımı oturum yumuşaklığı, ayak malzemesi filtreleri de bulunmaktadır. Ayak malzemesi olarak ahşap, metal ve plastik, oturum yumuşaklığı olarak “orta sert ve yumuşak” tercihlerini yapabilirsiniz.  

Vivense Koltuk Takımı Modelleri

Vivense oturma odası kategorisi altında yer alan koltuk takımı kategorisinden kumaş değiştirilebilir özelliğe evet diyerek koltuk takımınızın uygun kumaşlarla değişimini de yapabilirsiniz. Bazı ürünlerde ücretsiz 6 kumaş seçtiğinizde, bu kumaşlar eve gelmektedir. Eve gelen kumaşlarınızla mobilyanıza ve oda dekorunuza uygun kumaş ve renk seçimini yapabilirsiniz.

Koltuk takımı seçerken aklınızda belirli fiyatlar varsa fiyat aralığı bölümünden fiyat belirleyip, size uygun koltuk takımı ile devam edebilirsiniz.

Her koltuk takımının ayrı özellikleri bulunmaktadır. Aşağıda bazı ürünlerin ayak yüksekliğinden, fiyatlarına, ölçülerine kadar olan özellikleri ve yorumları yer almaktadır. Merak ettiğiniz ürüne linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Maldiv Koltuk Takımı

Lego Koltuk Takımı

Frido Koltuk Takımı

Esse Tiara Koltuk Rakımı

Aydem Koltuk Takımı

Loft Köşe Koltuk Takımı

Tulip Koltuk Takımı

Anka Koltuk Takımı

Lizbon Koltuk Takımı

Nelson Koltuk Takımı

Frezya Koltuk Takımı

Merina Koltuk Takımı

Siesta Koltuk Takımı

Madrid Koltuk Takımı

Sıkça Sorulan Sorular

Vivense koltuk takımları kaç para?

Uygun fiyat politikası sunan Vivense mobilya markası, kampanyalar ve indirimler nedeniyle fiyatlar değişmektedir. Güncel fiyat bilgisini öğrenmek istediğiniz koltuk takımının adına tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Vivense nerenin markası ?

Türk firması olarak kurulan Vivense geçtiğimiz yıllarda yabancı yatırımların desteğini alarak büyümeye gitmiştir. Actera Group çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Vivense firması kimin ?

Actera Group isimli özel sermaye şirketine aittir.

Vivense hangi markanın yan ürünü ?

Kendi tasarımlarını ve dizaynlarını üreten Vivense, herhangi bir markanın yan ürünü değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.