Ucuz Oturma Grupları Fiyatları

Uygun fiyatlı mobilyalardan konu açılınca hep fiyat aralığı belirtmekte zorlanıyorum. Çünkü uygun fiyatlı mobilya, ucuz mobilya, uygun mobilya gibi tanımlar çoğunlukla bütçeden bütçeye farklılık gösterebiliyor. Bazı cüzdanlar 2000 tllik koltuğu ucuz görürken bazıları 400 tllik koltuğu yüksek fiyatlı olarak karşılayabiliyor. Hal böyle olunca bende mobilya seçerken dikkat edilmesi gerekenleri genel olarak yazmaya çalışacağım.

Ucuz Oturma Grubu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genellikle markaların fiyata çok etkisi olduğu düşünülür. Bu durum çoğunlukla çok ciddi yanılgılara yol açtığı için markaları bu arayışın biraz dışında tutmak gerektiğini düşünüyorum.

  • Mobilya aradığınız şehir
  • Mobilya aradığınız zaman
  • İnternet kullanımı
  • Hediye çeki ve kampanyalar

Yukarıda yazdığımız seçenekler ucuz oturma grubu alırken özellikle dikkat etmeniz gerekenlerdir. Püf nokta bakımından mobilya aradığınız şehir ve zamana özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Satışın yoğun yapıldığı İnegöl, Bursa, Ankara, Adana, İstanbul gibi şehirlerde aynı markaya sahip mobilyalara son derece uygun fiyatlarla sahip olma imkanınız varken, satışın daha seyrek yapıldığı şehirlerde yüksek fiyatlar ödeyebilirsiniz. Eğer topluca bir alım yapmayı düşünüyorsanız saydığımız şehirlerde ücretsiz nakliye seçeneğinden yararlanarak uygun fiyatlı ürünleri evinize getirmeniz mümkün olacaktır.

Ucuz Oturma Odası Modelleri

Aranılan zamanın da son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Çoğunlukla markalar kampanya dönemlerinde %60 lara varan indirimler yapabilmektedir. Bu sebepten size asla ekonomik gelmeyen bir oturma odası bu zaman aralığında satın alınarak son derece ekonomik bir şekilde alınabilir. O sebepten sabırlı olun birkaç ay için binlerce liranız cebinizde kalabilir.

Ucuz Oturma Grubu Modelleri Ve Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi internet kullanımını etkin bir şekilde yaparak aynı modellere son derece uygun fiyattan sahip olabilirsiniz. Artık hemen her ürünün kargo ve nakliye şirketleri ile taşındığı şu günlerde mesafeleri asla kafanıza takmayın. Bir mobilya showroom ziyaret ederek satın almak istediğiniz ürünün marka ve model kodunu yazınız. İnternetten bu ürünü araştırdığınız zaman son derece uygun fiyatlı bir şekilde satın alma imkanına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Tabi ki mobilya konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konunun nakliye olmadığını aynı zamanda sitenin güvenilir olması gerektiğini de göz önüne alınız.

Şu anda Vivense, Bellona, Yataş, Kelebek ve iKea mağazalarında indirim vardır. Firmaların internet sitelerine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.