Tekzen Mobilya Kitaplık Modelleri 2017

Kuşkusuz kitaplarımız bizler için hazine değerindedir ve birçoğumuz özenle saklarız. Modern ve estetik bir görünüme sahip olan ile artık kitap alışverişlerinizi ve kitap okuma alışkanlığınızı daha keyifli hale getiriyoruz. Tüm detayların düşünüldüğü modellerimizde kurulum gerçekleştikten sonra dışarıdan vidalar gözükmez, görüntü bütünlüğü bozulmadan sizlerin kullanımına sunulur. Ürünlerimizi ister tek renk isterseniz raflara yerleştirebileceğiniz birkaç renkten oluşan kare bölmelerle kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı yaratabileceğiniz ürünlerimiz sağlığa zararlı ve kanserojen maddeler içermeyen, kaliteli malzemelerden üretilmiş, her bütçeye uygun, şık, dekoratif ve modern seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.

Tekzen kitaplık modelleri ve fiyatlar

Bulunduğu ortamda zengin bir görsellik yaratan, çok kullanışlı ve pratik olan  Tekzen Kitaplık Modelleri ile modern çizgi ve tasarımı evinize getiriyoruz. Kolay kuruluma sahip olan modellerimiz istediğimiz zaman söküp tekrar birleştirebilirsiniz.Sadece raflardan ya da hem raf hem de kapaklı bölümden oluşan ürün seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz evinizin tüm odalarında kullanabilir özelliğe sahiptir ve dekorasyon amaçlı kullanılabilir ürünlerdir.

Tekzen Kapaklı Kitaplıklar

Kaliteli malzemelerden yapılan Tekzen kapaklı kitaplık modelleri kolay deforme olmaz, raflarda sarkma gerçekleşmez, bundan dolayı senelerce kullanabileceğiniz ürünlerdir. Renklerin bir araya getirilmesi ile hareketlilik ve canlılık katılmıştır. Birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır, birçok renk seçeneği sunulmuştur. Zevkinize göre tek renk ya da birkaç renkten oluşan ürünler sunulmaktadır. İhtiyacınıza cevap verecek şekilde dizayn edilen ürünlerimiz her boyutta tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.