Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Yorumları ve Kurulumu

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi , birinci sınıf hammaddeler ile üretilmiştir.Ayrıca çevre ve çocuk sağlığına uygundur. Ürün 18 mm kalınlıkta ve Suntalam-Suntalem olarak adlandırılan, tamamen sağlıklı, kanserojen maddeler barındırmayan Avrupa E1 kalite standartlarındaki levhalardan oluşmaktadır.

Rani Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Özellikleri

Üründe kullanılmış olan bağlantı parçalar,  vidalar ve aksesuarlar diğer malzemeler gibi birinci sınıf kalitededir ve TSE damgalıdır.

Bağlantı Sistemlerine bakıldığında uygun olan her bölümde ilk olarak minifiks, kavela ve kabin vidası kullanılarak üretim gerçekleşmiştir. Böylece ürünü istediğini kadar söküp çıkarabilir, tekrardan kurabilirsiniz.

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Kurulumu

Ürün, müşterilere demonte şekilde gönderilir. Kurulum ayrıntıları, ekipmanları ve diğer gerekli olan tüm malzemeler paket içinde yer almaktadır. Yalnızca yıldız tornavide ile beraber tüm kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Doğru bir kurulum için parçaların üstünde kurulum şeması ve uyumlu parçalar gösterilmektedir.

Satış Sonrası Hizmeti

Kargo Hasar Durumu

Ürünün herhangi bir hasara uğramadan size ulaşması için uluslararası alanda doğru malzemeler kullanılıp, paketlemesi ona göre dizayn edilmiştir. Ancak ufak hatalar ile kargo taşınması durumuna ezilme ya da çatlama gibi hasar durumlarında, bize iletmeniz dahilinde yenileri tarafınıza tekrardan kargo ile gönderilebilir.

Üretim Hatası ya da Hatalı Aksesuarlar

Üretimlerde tüm aşamalar bilgisayardan kontrol edilmekte olan makineler yardımıyla gerçekleşir. Ayrıca üretim öncesinde ürünler test edilir ve üretim esnasında yaşanacak tüm sorunların önüne geçilmiş olur. Üretim, paketleme ve kargo öncesindeki tüm ürünlere kalite kontrol analizi yapılır. Ancak buna rağmen nadir de olsa üretim hataları ortaya çıkabilir. Size gönderilmiş olan ürünlerde bir hata bulunuyorsa, bizimle iletişime geçmeniz dahilinde parça değişimi gerçekleşebilir.

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Özellikleri

Boyutlar: 150 x – 46 x – 30 cm

Hammadde: Suntalam

Renk: Beyaz

Tv Ünitesi Modeli: Kapaklı Ünite, Raflı Ünite

TV Ekran Boyutu: 55 inç

Yükseklik – Genişlik – Derinlik: 46 x 150 x 30 cm

Kullanıcı Yorumları

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi ürünü için kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, ürünün hayet şık, eksiksiz ve hatta fazladan gönderilmiş olan çivi ve vidaların olduğu belirtilmekte. Fiyata göre oldukça güzel ve kurulumunun da çok basit olduğu belirtiliyor. Fakat vidalama makineniz bulunmuyorsa, kurulumun biraz zaman aldığını söylemek gerek. Bunların haricinde birçok kullanıcı oldukça hızlı ve gününde teslim aldığını da söylemekte. Kalite bakımından oldukça sağlam ve güvenilir olduğunu söylemek mümkün.

Olumsuz yorumlara baktığımızda ayak kısımlarının plastik olduğu belirtilmekte. Onun haricinde 49 inç boyutundaki bir televizyonun da zor sığdığı söylenmekte. Bunların dışında ürün resimlerde gözükenden daha küçük olduğu da gelen yorumlar arasında.

Şık ve sade ürünlerden hoşlanan kişiler için Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesini önerebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.