Oliver Koltuk Takımı Yorumları

Oliver Koltuk Takımı Yorumları, Özellikleri ve Ürün Ölçüleri

Oliver Koltuk Takımı, İstikbal oliver yemek masası seti ve TV ünitesine göre oluşturulan bir koltuk takımıdır. Sanatsallığın ve yeniliğin bir araya geldiği bir koltuk takımı olduğunu söyleyebiliriz. İnce işçilik ve kaliteli bir dokunuşla koltuklara birleştirilen ve koltuğun ayakta durmasını sağlamak için kullanılan ayaklar dayanıklı metal ayaklardır. Tonları ve özellikle bu metal incelikleriyle müşterilerinin evine stil ve modernizmi taşıyacağımızı büyük olasılıkla belirtmek doğru şey olabilir.

Takım üçlü bir kanepe, iki katlı bir kanepe, bir tekli koltuk ve bir berjer takım yapısı ile satın alınabilir. Oldukça yenilikçi çizgileri olan bu yeni modelde, basit ama parlak tonlarına sıcaklık hissedeceğinizi garanti edebiliriz.

Oliver Koltuk Takımı Yorumları

Oliver Koltuk Takımı Ürün Özellikleri

Takımın en istisnai parçalarından birinin, kullanılan metal ayağı ve sanatsal incelikleri olduğunu söyledik. Bununla birlikte, koltuk takımına enfes ve günümüzden bir modernizm katmak için ek olarak farklı bileşenlerde kullanılmıştır. Bu özel tasarımlı koltuk takımı, özellikle renk ölçeği ile görünüş ve görsellik seven müşterilerin seçimi olabilir. Dahası, kol detayında da benzer şekilde uygulanan son teknoloji altın metal renk, ek olarak plan çizgisinin devamı olarak kullanılır ve müşteriye bakmaya doyamayacağı bir görsellik sunulur. Oliver koltuk takımında hiçbir koltuk yatak olarak kullanılamaz. Bu durum bazı müşteriler tarafından sevilmeyebilir. Ama dert etmeyin farklı koltuk takımlarımıza göz atabilirsiniz.

Oliver Koltuk Takımı

Oliver Koltuk Takımı Alanlar

Genel itibariyle oliver koltuk takımı alanlar üründen oldukça memnun durumdadırlar. Firmaya bu koltuk takımı ile ilgili bir şikayet henüz iletilmemiştir.

Ürün Ölçüleri

Üçlü Koltuk için ölçüler:

Genişlik: (X)222.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

Oliver Koltuk Takımı koltuk

İkili Koltuk için ölçüler:

Genişlik: (X)179.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

Berjer için ölçüler:

Genişlik: (X)75.00cm

Derinlik: (Y)85.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

2 yorum

  1. Kesinlikle almayın. 10 ayda alt plastik kısımlar yırtılmaya başladı. Garanti karşılamıyor. paranıza yazık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.