Moby Koltuk Takımı Yorumları, Nasıl, Alınır mı ?

Minimalist koltuk modellerinden hoşlananlar için ideal bir görüntüye sahip olduğunu söyleyebileceğimiz Moby koltuk takımları yine çizgileri gibi sade renkleriyle her odaya ve salona uygun seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle bu sene çok tercih edilen moby ikili koltuk her köşede şık duruşuyla dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Soft pembe tonlarında olan bu ikili koltuk klasik tarzdan vazgeçmeyenleri büyülüyor. Sadece şıklığı değil, minder ve yastıklarının konforuyla da dikkat çeken ikili koltuğu özellikle ahşap dekoratif parçalarla kombinleyebilirsiniz.

Moby Koltuk Takımı

Koltuk takımları seçiminizi ne kadar doğru yaparsanız yapın doğru parçalarla bir araya getiremediğiniz zaman istediğiniz gibi bir görüntü sergilemeyebilirsiniz. Bu nedenle mağazada gördüğünüz gibi durmayan koltuk takımlarını kendi salonunuzun duvar ve zemin rengine göre seçmeniz gerekir. Duvar ve zemin rengi dışında doğru ölçü almanız da önemlidir. Moby koltuk takımları seçiminizde doğru ölçüler yaşam alanlarından da tasarruf etmenizi sağlayacaktır diyebiliriz.

Ahşap ayaklara sahip olan Mobby ikili koltuk, aynı tonlarda ahşap dekoratif parçalar ve orta sehpa ile son derece hoş bir görüntü sergileyecektir diyebiliriz. Özellikle pastel tonlarındaki Vivense marka ikili koltuğu yine aynı tonlarda yastıklarla süsleyebilir, ahşap dekoratif ürünlerin uyumunu koltukla daha çok hissedebilirsiniz. Evinizde karakteristik özellikleri yansıtmayı da unutmamalı ve tablolar, çiçekler ile kendi tarzınızı ortaya koymalısınız. Böylece eviniz dekorasyon dergilerinden fırlamış gibi gözükmeyecek, çok daha karakteristik duracaktır. Evinize gelen misafirler de sizin tarzınızı yansıtan bu salonu oldukça şık bulacaktır.

Retro Salon Dekore Etmek İçin Nelere Dikkat Etmek Gereklidir ?

  • Vintage tarzın esintilerini yansıtmak için tabloların ve çiçeklerin gücünden de yararlanmayı unutmayın.
  •  Küçük dekoratif parçaların güçlü bir etkiye sahip olduğunu bilerek her detayı özenle salonunuza yerleştirin.
  • Siz de dergilerde moby koltuk takımları ile yapılan salon tasarımlarına bakarak örnek alabilirsiniz.
  • Minimalist çizgileri ve gösterişten uzak olan kılıfıyla moby takımları her yerde kullanabilecek olmanız büyük bir avantajdır. Dilerseniz oturma odalarında, dilerseniz okuma alanınızda, dilerseniz de salonlarda kullanabileceğiniz bu koltuklar sayesinde klasik çizgilere sahip bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Moby koltuk takımı ile retro ev dekore etmek son derece kolay olacaktır. Çünkü retro ürünlerle hoş bir uyum yakalayacak olan moby koltuklar, vintage tarza çok yakın çizgilere sahiptir. Moby koltuk takımlarının yanına aynı model berjerler de alabilir ve ferah alanları daha da şık bir hale getirebilirsiniz.

Üçlü koltuk ve bir berjerden oluşan Vivense koltuk takımı pastel tonlarında olduğu için özellikle salonunuzu aydınlık göstereceğinden tercih sebebi olacaktır. Aydınlık ve ferah yaşam alanlarında huzurla oturmak için alabileceğiniz bu koltuk modelleri modern çizgileriyle de retro çizgileri birleştiriyor. Böylece hem klasikten vazgeçmemiş oluyor hem de retro esintileri mobilyalarınızda taşımış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.