Melton Koltuk Takımı Özellikleri, Yorumları ve Temizliği

Dekorasyon, insanın nasıl bir mizaca sahip olduğunu gösteren en önemli işarettir. Çoğu insan dekorasyonun mizacı yansıttığını bilmez ve istemsizce döşer evini ancak bilmeden de olsa mizacı yön verir ev dekorasyonuna. Bellona, mizacı yansıtacak bir çok ürün tasarlayarak evini dekore edenlere yardım ediyor. Farklı mizacı olanlar için tasarlanan Melton koltuk takımı bir  çok renk ve desenle görücüye çıkıyor. Kaliteli kumaşı ve yumuşacık dokusuyla melton koltuk takımı uygun fiyat aralığı ile alıcısıyla buluşuyor.

Koltuk Takımı Özellikleri

 3-3-B-B takım yapısıyla en çok ilgi gören seri arasında yerini alıyor. Odanıza zenginlik katacak şekilde tasarlanan Melton koltuk takımı farklı tasarımı ve ilgi çekici renkleriyle alıcılarıyla buluşuyor. Melton koltuk takımı modeli sırt kımsında yer alan yarma uygulaması ve lazer desenli kumaş kullanımı ile görselliğin artması sağlıyor. Özgün ve iddialı olan Melton koltuk takımı, spor tarzı yansıtan çapraz renk fitillerini üçlü koltuk, ve berjer üniteler için kullanarak tarzını konuşturmayı başarıyor. Melton koltuk takımı yeniliği ilke edindiği için kol kırlentlerinin yanı sıra lazer desenli yumuşacık kırlentler ilave etmiştir.
Kombin uyumu bakımından mükemmel bir uyumu yakalayan Melton koltuk takımı ilk etapta “Armin” kumaş ile “Maya” ana  desen birlikteliği ile tasarlanıyor. Özgün olduğu kadar fonksiyonel özelliği bulunan koltuk takımı istenildiği zaman yatak ve sandık olarak kullanılabilir. Koltuklar yatak şeklinde kullanıldığında rahatlıkla açılabilen bir yapıya sahip. Uyku konforunu da bünyesinde barındıran bellona koltuk takımı sırt ağrısı çekmeden rahatlıkla uyuya bileceğinizi gösteriyor. Sandık olma özelliği ve depolama işlevselliği ile Eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Melton koltuk takımı odanıza zenginlik evinize renk katacak. Bellona ürünleri üretilirken ilk dikkat edilen şey sağlık olduğu için hiç bir üründe sağlığa zarar veren parçalar kullanılmamıştır. Melton koltuk takımı için tercih edilen parçalar ve kullanılan sünger sağlık için zarar teşkil eden türden değildir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Temizliği Nasıl Yapılır ?

 

Koltuk takımı tasarlanırken özellikle temizliğin kolay yapılması bakımından ince düşünülerek tasarlanmıştır. Koltuklarda bulunan yüksek ayaklar koltuğun bulunduğu alt kısmın kolaylıkla temizlenmesine imkan vermektedir. Koltuklarda kullanılan kumaşın yumuşak ve silinebilir olması Melton koltuk takımının  tercih edilmesini artırıyor. Mobilya temizlik deterjanı ile kısa sürede temizleyebilirsiniz. Melton koltuk takımı kullanan alıcılar çok memnun kaldıklarını belirtmiş Bellona firmasının kaliteli ürünler tasarladığını dile getirmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.