Madame Coco Havlu Modelleri

Uygun fiyata ev tekstil ürünlerimizi Madame Coco da yenilmeye devam ediyoruz. Bugünkü ürünümüz havlular. Sevgili hanımlar, hazırsanız 2017 Madame Coco havlu modellerine ve fiyatlarına göz atmaya başlıyoruz.

Mademe Coco Havlular

Madame Coco’nun kendine has tasarımlarını havlu modellerinde görüyoruz. Her havluda farklı bir renkle tasarımlarını birleştirerek güzellik kattığı havlular, banyomuzda, mutfağımızda büyük bir zevkle kullanabiliyoruz. Havlular şöyle bir göz attığımızda, yuvarlak havlu modelleri mutfaklarımız için oldukça kullanışlı. Banyolarımız içinde birbirinden değişik desenli, kenarları nakışlı, zevkinize göre düz renklerden oluşan havlu modelleri de bulmanız mümkün. Havlulara dokunduğumuzda yumuşaklığını anında hissedebiliyoruz. Bu arada havlularınızın ilk günkü gibi yumuşak, renklerinin canlı kalmasını istiyorsanız, havlunun üzerinde yer alan yıkama talimatlarını uygulamanızda fayda var.

2017 Madame Coco havlu fiyatları konusuna değinecek olursak; genel olarak havlu fiyatları 10-20 TL arası değişmektedir. Farklı modeller ve fiyatlar için mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.