Kategoriler
Mobilya

Decorotika Diana Tv Ünitesi

Decorotika Diana Tv Ünitesi, beyaz ceviz renginde, 18 mm kalınlığında, A kalite yonga levha ve birinci sınıf pvc bantlar kullanılarak yapılan bir tv ünitesidir. Hem çevre hem de çocuk sağlığı için uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca TSE belgeli malzemeler kullanılmıştır. 47 inç televizyonlara kadar boyutları uygundur.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri

Ürünün teslimatında demonte br şekilde gönderim sağlanmaktadır. Kurulumun tamamı müşteriye ait olup herhangi bir ustalık gerektirmemektedir. Basit birkaç el aleti ile beraber kurulum yapılabilir. Hatasız ve daha az zaman harcayarak kurulum yapmak için parça üzerindeki numaralar ve kurulum şemasına göz atabilirsiniz.

Ürün kargodan teslim alınmadan önce mutlaka kargo yetkilisi ile beraber kontrol edilmeli, hasarlı ya da hatalı bir ürün varsa teslim alınmayarak, kargo yetkisi hasar tespit tutanağı hazırlamalıdır. Böylece hasar tespiti gerçekleşmiş olan ürünlerin hepsi ücret ödenmeden değişebilir ya da iadesi gerçekleşebilir.

Ürün Ölçüleri

Yükseklik: 1430 mm

Genişlik: 1800 mm

Derinlik: 300 mm

Beyaz ve Ceviz renk seçenekleri mevcut olup suntalam ana malzemesinden üretilmiştir. 12 ay garantisi bulunmakla beraber yurtdışına satış bulunmamaktadır.

İade ve Değişim

Kurulumu gerçekleşmiş, kullanılmış ya da faturası bulunmayan ve iade gönderilen ürünlerde iptal ve iade şansı yoktur.

Satış Sonrası

Satış sonrasında servis hizmetlerinden daha iyi bir şekilde yararlanmak için montaj şemanızı, garanti belgelerinizi ve faturanızı saklamalısınız. Teknik ekipten böylece gerekl olan her türlü desteği alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Decorotika Diana Tv Ünitesi için kullanıcı yorumlarına baktığımız zaman, herhangi bir çizik ya da kırık bir parça olmadan oldukça hızlı bir şekilde teslimatın gerçekleştiği söylenmekte. Onun haricinde fiyat ve performan açısından oldukça uygun olduğu, kurulumunun oldukça basit olduğu da gelen yorumlar arasında. Bu kalitelerde bu fiyata bir ürün bulunmasının zor olduğu belirtilmekte.

Decorotika Diana Tv Ünitesi için olumsuz yorumlara baktığımızda ise kargo taşınması esnasında ezik ve kırık parçaların olduğu söylenmekte. Onun haricinde ölçülerinin tam olarak kesilmediği ve bazı müşterilerde vidaları eksik olmasından ötürü montaj esnasında baya zorluklar çekmiş olduğunu yorumlarda belirtmiş.

Genel olarak baktığımızda, fiyata göre oldukça kaliteli ve iş gören bir televiyon ünitesi olduğu söylenebilir. Masrafdan kaçınıp sağlam ve güzel bir ürün arayanların alabileceği bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Sizde uygun fiyatlı bir televizyon ünitesi için decorotika diana markasını tercih edebilirsiniz.

 

Kategoriler
Mobilya Yatak Odası

Hepsiburada Home Gardırop Alınır Mı ?

Hepsiburada Home 3 Kapılı Tek Çekmeceli Gardırop, çevre ve sağlığa zararı bulunmayan maddelerden yapılmış, E1 kalite standardında 18 mm suntelam kullanılarak oluşturulan gardırop türüdür. Tüm kullanılan malzemeler, ithal ve birinci sınıf kalite olmasından ötürü montajlanmış olan ürün çok daha kaliteli sağlam bir hal alır.

Ürün Montajı Kolay Mı

Hepsiburada Home Gardırop, özel kargo paketi ile demonte bir şekilde teslim edilmektedír. Paketlerin içinde kurulum için gerekli olan tüm kuruluş şemaları, montaj aletleri ve garanti belgesi yer almaktır. Kurulum ustalık gerektirmemesinden ötürü müşteriye aittir. Dilediğiniz kadar söküp takabilirsiniz. Hızlı ve hatasız bir kurulum için parçanın üzerinde kurulum şemaları ile parçaların üstüne numaraları bulunmaktadır.

Teslimat

Ürünün teslimatında, kargodan teslim alırken mutlaka kargo yetkilisi ile beraber kontrol edilmeli, hasarlı ya da hatalı bir ürün varsa teslim alınmayarak, kargo yetkisi hasar tespit tutanağı hazırlamalıdır. Böyleyece hasar tespiti gerçekleşmiş olan ürünlerin hepsi ücret ödenmeden değişebilir ya da iadesi gerçekleşebilir.

Satış Sonrası

Satış sonrasında servis hizmetlerinden daha iyi bir şekilde yararlanmak için montaj şemanızı, garanti belgelerinizi ve faturanızı saklamalısınız. Teknik ekipten böylece gerekl olan her türlü desteği alabilirsiniz.

Ürün İade ve Değişimi

Hepsiburada  3 Kapılı Tek Çekmeceli Gardırop ürününün iadesi ya da değişiminde Metalia Mobilya fabrikası ile çalışmasından ötürü kullanılmış ya da kurulmuş ürünlerde iade işlemi gerçekleşmemektedir. Bu nedenle ürünü satın alıp kurmadan önce, açıklamayı ve teknik bilgileri özenle kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Ürünlerimiz ISO 9001 ve TSE belgesine sahip olup, iki yıl garantilidir.

Paket İçindekiler

Hepsiburada Home 3 Kapılı Tek Çekmeceli Gardırop ürününü toplamda iki koliden oluşmakta olup, birincisinde Dış Yanlar, Orta Dikme, Uuzun Kapak, Kısa Kapaklar, Arkalık Duralitleri ve Hırdavat Malzemesi, ikincisinde Alt Tabla, Üst Tabla,Çekmece Önü, Raflar, Çekmece Aparatları, Alt Baza bulunmaktadır.

Ölçüleri

Hepsiburada Home 3 Kapılı Tek Çekmeceli Gardırop ölçülerine baktığımızda;

YÜKSEKLİK: 175 cm

GENİŞLİK: 90 cm

DERİNLİK: 44 cm

RENK:  BEYAZ

SUNTA KALINLIĞI : 18 mm

Kullanıcı Yorumları

Hepsiburada Gardırop ürünü için yorumlara baktığımız zaman, ürünün iki koli olarak ve Horoz Nakliyat aracılığı ile geldiği belirtilmekte. Onun haricinde kutu uzun ve oldukça ağır. Genel olarak bakıldığında iyi bir ürün olduğu söylenilmekte. Beklentileri fazlasıyla karşıladığı ve oldukça hızlı bir şekilde teslimatının gerçekleştiği gelen yorumlar arasında belirtilmiş.

Hepsiburada Home Gardırop için olumsuz yorumlara baktığımız zaman gardıropun biraz sallandığı ve kullanım kılavuzunun yeterli olmayıp kendi imkanlarınız ile kurmanız gerektiği söyleniyor. Bazı kişilere hatalı ve eksik parçalar gitmiş olduğu da yorumlarda görülüyor.

Genel olarak bakıldığında tasarım bakımından oldukça şık ve güzel bir gardırop olduğu söylenebilir. Bunların haricinde fiyatının da uygun olması, cezbeden diğer özelliklerinden birisi.

 

Kategoriler
Ev Eşyaları Mobilya Salon Dekorasyonu

Dekorister Nature Zigon Sehpalı Tv Ünitesi Yorumları ve Kurulumu

Dekorister Nature Zigon Sehpalı Tv Ünitesi, toplamda üç adet zigon sehpadan oluşmaktadır. Estetik tasarımı, çevreye ve insan sağlığına uygun malzemelere göre üretimi ile oldukça kaliteli hammaddeler içermektedir.

Dekorister Tv Ünitesi Hangi Malzemeden

Ürün toplamda 18 mm kalınlıkta ve birincı sınıf yonga levha malzemeleri içermektedir. E1 kalitesine sahip olmakla beraber iki yıl garantisi bulunmaktadır. Ayrıca üründe PVC kenar bantları bulunur. Böylece hem görsel anlamda daha şık hem de daha dayanıklıdır.

Koli ve Montaj Bilgisi

Ürün, özel ambalaj içinde demonta biçimde teslim edilir. Paketlerin içinde kolay kurulum için gerekli olan şema ve malzemelerin hepsi bulunur. Ürünün içinde birinci kalitede, ergonomik bağlantı, işlevel ve aksesuar malzemeler kullanılır. Hatasız bir şekilde kurulumu olması adına parçaların üzerinde tüm numaralar vardur ve kullanım kılavuzu yardımı ile ayrıntı şekilde bilgi alınabilir.

Ürünün kurulumu ve montajında herhangi bir ustalık bilgisine gerek yoktur. Ürünleri istediğiniz kadar hasar almadan kurabilir ve sökebilirsiniz. Üründe herhangi bir eğilme, deformasyon olmadan senelerce kullanma imkanına sahipsiniz.

Teslimat Bilgisi

Ürün kargo aracılığı ile teslim alınmasının ardından kesinlikle kontrolü yapılmalı, hasarlı ya da hatalı ürünler teslim alınmamalıdır. Hatalı ya da hasarlı ürünle karşılaşıldığı takdirde kargo yetkilisi hasar tespit tutanağı hazırlayarak yardımcı olması gerekmektedir.

Hasar tespiti yapılmış ürünlerin hepsinde ücretsiz bir şekilde iade gerçekleştirilmektedir.

Satış sonrasında servis hizmetlerinden faydalanmak için mutlaka montaj şema kataloğunu, garanti belgesini ve faturaları saklatınız. Herhangi bir durum karşısında teknik ekipten gerekli tüm desteği sağlayabilirsiniz.

Değişim ve İade Bilgisi

Ürün satışı gerçekleşmeden önce ürün açıklaması ve gerekli olan tüm teknik bilgiler kontrol edilmelidir. Ürün ISO 9001 ve TSE belgesi içermektedir.

Ölçüleri

Zigon Sehpa Ölçüsü:

Genişlik: 38,5 cm

Yükseklik: 45,5 cm

Derinlik: 29,5 cm

Tv Ünitesi Ölçüleri:

Genişlik: 120 cm

Yükseklik: 49 cm

Derinlik: 29,5 cm

Kullanıcı Yorumları

Dekorister Nature Tv Ünitesi kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, küçük salonu olanlar için uygun olduğunu ve pek fazla yer kaplamadığını söyleyebiliriz. Kurulumu çok basit olmasa da iyi ölçümler ile ustalık bilgisine gerek kalmıyor. Ayrıca sağlam peketleme ve hızlı teslimatı ile birçok müşterisinden tam not almış diyebiliriz. Genel itibari ile kullanışlı ve kaliteli bir ürün olduğunun altını çizebiliriz.

Dekorister Tv Ünitesi için olumsuz yorumlara baktığımızda birkaç kişiye parçaların eksik gittiğini söyleyebiliriz. Bunun haricinde suntasının oldukça küçük olduğunu ve genel olarak büyük salon grupları için uygun olmadığı belirtilmekte.

Ürüne genel itibari ile bakıldığında, küçük bir boyutta olmasından ötürü küçük salon grubu bulunan ve çok fazla yer kaplamayan tv ünitesi arayan kişiler için oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz. Söylenenlere göre kaliteli ve kurulumu basit bir üründür.

Kategoriler
Ev Eşyaları Mobilya Salon Dekorasyonu

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Yorumları ve Kurulumu

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi , birinci sınıf hammaddeler ile üretilmiştir.Ayrıca çevre ve çocuk sağlığına uygundur. Ürün 18 mm kalınlıkta ve Suntalam-Suntalem olarak adlandırılan, tamamen sağlıklı, kanserojen maddeler barındırmayan Avrupa E1 kalite standartlarındaki levhalardan oluşmaktadır.

Rani Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Özellikleri

Üründe kullanılmış olan bağlantı parçalar,  vidalar ve aksesuarlar diğer malzemeler gibi birinci sınıf kalitededir ve TSE damgalıdır.

Bağlantı Sistemlerine bakıldığında uygun olan her bölümde ilk olarak minifiks, kavela ve kabin vidası kullanılarak üretim gerçekleşmiştir. Böylece ürünü istediğini kadar söküp çıkarabilir, tekrardan kurabilirsiniz.

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Kurulumu

Ürün, müşterilere demonte şekilde gönderilir. Kurulum ayrıntıları, ekipmanları ve diğer gerekli olan tüm malzemeler paket içinde yer almaktadır. Yalnızca yıldız tornavide ile beraber tüm kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Doğru bir kurulum için parçaların üstünde kurulum şeması ve uyumlu parçalar gösterilmektedir.

Satış Sonrası Hizmeti

Kargo Hasar Durumu

Ürünün herhangi bir hasara uğramadan size ulaşması için uluslararası alanda doğru malzemeler kullanılıp, paketlemesi ona göre dizayn edilmiştir. Ancak ufak hatalar ile kargo taşınması durumuna ezilme ya da çatlama gibi hasar durumlarında, bize iletmeniz dahilinde yenileri tarafınıza tekrardan kargo ile gönderilebilir.

Üretim Hatası ya da Hatalı Aksesuarlar

Üretimlerde tüm aşamalar bilgisayardan kontrol edilmekte olan makineler yardımıyla gerçekleşir. Ayrıca üretim öncesinde ürünler test edilir ve üretim esnasında yaşanacak tüm sorunların önüne geçilmiş olur. Üretim, paketleme ve kargo öncesindeki tüm ürünlere kalite kontrol analizi yapılır. Ancak buna rağmen nadir de olsa üretim hataları ortaya çıkabilir. Size gönderilmiş olan ürünlerde bir hata bulunuyorsa, bizimle iletişime geçmeniz dahilinde parça değişimi gerçekleşebilir.

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Özellikleri

Boyutlar: 150 x – 46 x – 30 cm

Hammadde: Suntalam

Renk: Beyaz

Tv Ünitesi Modeli: Kapaklı Ünite, Raflı Ünite

TV Ekran Boyutu: 55 inç

Yükseklik – Genişlik – Derinlik: 46 x 150 x 30 cm

Kullanıcı Yorumları

Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi ürünü için kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, ürünün hayet şık, eksiksiz ve hatta fazladan gönderilmiş olan çivi ve vidaların olduğu belirtilmekte. Fiyata göre oldukça güzel ve kurulumunun da çok basit olduğu belirtiliyor. Fakat vidalama makineniz bulunmuyorsa, kurulumun biraz zaman aldığını söylemek gerek. Bunların haricinde birçok kullanıcı oldukça hızlı ve gününde teslim aldığını da söylemekte. Kalite bakımından oldukça sağlam ve güvenilir olduğunu söylemek mümkün.

Olumsuz yorumlara baktığımızda ayak kısımlarının plastik olduğu belirtilmekte. Onun haricinde 49 inç boyutundaki bir televizyonun da zor sığdığı söylenmekte. Bunların dışında ürün resimlerde gözükenden daha küçük olduğu da gelen yorumlar arasında.

Şık ve sade ürünlerden hoşlanan kişiler için Rani A4 Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesini önerebiliriz.

 

Kategoriler
Mobilya

Mobilyada Kdv İndirimi Ne Zaman Bitiyor

Üç ay süreliğine mobilya ürünlerinde hala devam eden kdv indiriminin son günlerindeyiz. Bildiğiniz üzere 1 şubattan itibaren başlayan kdv indirimi 30 Nisan 2017 tarihinde son buluyor.

Mobilya Kdv İndirimi Bitiş Tarihi

Hali hazırda %8 olarak ödediğimiz kdv 30 nisan sonrasında %18 olarak yeniden düzenlenecek… Pek çok markanın ürünlerinin fiyatlarını 2016’da tuttuğunu ve bu sayede ciddi anlamda satış yapıldığını da söyleyebiliriz.

Kdv indirimi ile birlikte bazı markaların ürünlerini daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hali hazırda bu üç aylık süre içerisinde iç pazarda satışın %20 oranın da arttığı düşünülüyor.

Eğer bu sene içerisinde uygun fiyatlı bir ürün satın almak istiyorsanız bu ay bitmeden muhakkak satın almanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdire birkaç gün fark ile aynı ürüne son derece yüksek fiyatlardan sahip olmak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum özellikle evlenmek ve eşyalarını yenilemek isteyenler için çok ciddi anlamda ekonomik sıkıntı olarak ortaya çıkabilir.

Kategoriler
Mobilya

Mobilyada KDV İndirimi 2017

Mobilyada kdv indirimlerinin devam etmesi hiç şüphesiz mobilyasını değiştirecek olanlara ve yeni evlenecek olanlara yaradı. Bilindiği üzere 3 aylık süre içerisinde %18 olan kdv oranı %8 e çekildi. Bu sayede iç pazarda mobilya satışının %20 kadar arttığı düşünülüyor. Hal böyle olunca da mobilya satın almak isteyenlerin elini çabuk tutması gerektiğinin altını çizmekte fayda var.

Peki ama kdv indiriminden faydalanmak için neler yapılmalı ne gibi bir yol izlenmeli? Bunları sizin için aratırdık. Aslına bakarsanız kdv indirimine vatandaşın müdahale etmesine gerek yok. Zaten satın aldığınız ürünler otomatik olarak kdv indirimi ile hesaplanıyor. Bu sayede son derece ekonomik ürünler satın alabiliyorsunuz. Peki ama dikkat edilmesi gereken hiçbir şey yok mu?

Kdv İndirim Fırsatları

%10luk indirim tüm mobilya ürünlerinde geçerli ama dikkat edilmesi gereken asıl fiyatın ne kadar arttığı veya ne kadar sabit kaldığına dikkat etmekte… Örneğin fiyatı 2016 yılında tutan mobilya mağazalarına nazaran bazı markaların zamlı fiyatlardan çekindiğini de söyleyebiliriz. Bu sayede daha ekonomik ürünler satın alınabilir.

Mobilyada Kdv İndirimi Hangi Tarihte

Yaklaşık olarak üç ay boyunca devam edecek kdv indiriminde pek çok markanın fiyatlarını 2016 da dondurduğuna da özellikle dikkat etmek gerekiyor. Almayı düşündüğünüz ürünün önceki fiyatına göz atmak için internette dolaşmanızı ve kdv indirimi sonrasında ne kadar mal ettiğinize özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.

Kdv indirimi söz konusu olduğunda uygun fiyatlardan mobilya satın alabilirken bu fiyatın ne kadar olduğunu da basit hesaplamalarla bulabilirsiniz. Örneğin fiyatları 2016 da 5.000 tl olan bir üçlü koltuğun kdv indirimi ile birlikte (fiyatların 2016 da kaldığını varsayarsak) daha uygun fiyatlı bir şekilde hesaplanması gerekmektedir. Bu civarda bir fiyattan satın alırsanız fiyatın zamlı olduğunu görebilirsiniz. O sebepten satın almadan önce bu noktalara dikkat etmeniz de fayda var.

Kategoriler
Mobilya

Bellona Revita Salon Takımı Yorumları

Bellonanın son zamanlarda piyasaya sürdüğü en şık salon takımı olarak, tanıtımını yapabileceğimiz bir ürünle karşınızdayız. Revita salon takımı modern çizgileri avangartla bütünleştirmiş ilk görüldüğü andan itibaren ağır ve kaliteli bir mobilya olduğunu hissettiren revita salon takımı kısa bir süre içerisinde daha yüksek satış rakamlarına ulaşabilir ve daha fazla kişi tarafından alınabilir. Fiyatı her ne kadar biraz yüksek gelse de kalitesini tamamlayan artıları bunu görmezden gelmemize neden olacaktır.

Bellona Revita Salon Takımı 

Şu an yeni piyasaya sürülmüş bir salon takımı olması nedeniyle diğer salon takımlarına kıyasla az yorum bulmak mümkün oluyor. Ama hem kullanışlı hem de kaliteli olması nedeniyle kısa süre içerisinde pek çok evde görmeye alışacağımız bir ürün olacaktır.

Avangard bir model olduğunu daha önce belirtmiştik. Böyle düşünmemizin tek nedeni sadece kaliteli çizgilere sahip olması değil aynı zamanda ayak ve ayrıntılarında kullanılan çok kaliteli yardımcıların bir araya gelerek ayrıcalıklı bir çizgi oluşturmasıdır diyebiliriz.

Revita salon takımı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise salonunuzun büyüklüğü olacaktır. Küçük bir salona yerleştirirseniz görünüm bakımından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Uzun lafın kısası avangard modelleri seviyorsanız ve yeriniz varsa benzerlerine kıyasla son derece uygun fiyatlı olduğunu ve kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Revita Takım Fiyatı

Bellona salon takımı fiyatları ortalama bir fiyat etrafında dönmesine rağmen revita salon takımının daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle resmi internet sitesinde, kdv indirimsiz 10.500 tl indirimle beraber 8.500 tl ye satılan salon takımı kesinlikle parasının hakkını veriyor diyebiliriz.

Kategoriler
Mobilya

Siyah Beyaz Ev Dekorasyon Örnekleri, Fikirleri ve Resimleri

Zıtlıkların oluşturduğu uyum genellikle herkes tarafından beğenilir. Fakat zıtlıkları oluşturmak kolay bir iş değildir. Siyah ile beyaz birlikte kullanıldığında çok modern bir görünüm yaratır. Fakat siyah ile beyazı doğru yerlerde doğru şekillerde kullanmak genellikle meşakatli bir iştir. Zıtlıkların uyumunu sevenlerdenseniz siyah beyaz dekorasyon modasına siz de katılabilirsiniz.

Siyah beyaz ev dekorasyon

Siyah beyaz dekorasyon yapmak istiyorsanız tema renginizi öncelikle tespit etmelisiniz. Beyazı ana renk olarak seçmişseniz dekorasyonlarınızı biblo ve tamamlayıcı eşyalarınızı siyah seçebilirsiniz. Ya da bunun tam tersini de evinize uygulayabilirsiniz. Bir denge işareti gibi bir siyah beyaz şıklık yaratmak istiyorsanız siyah ve beyazı odanızın her köşesine eşit olarak yaymalısınız. Bu dekorasyon ile çok daha modern bir ev görünümüne ulaşacaksın.

Siyah Beyaz Ev Kombinleri

Siyah beyaz dekorasyonun şıklığını evinize en güzel bir biçimde yansıtmak için doğru seçimler ve doğru tercihler yaparak tamamlamalısınız. Siyah ve beyazın zıtlığının yarattığı uyum ve kontrast evinizi çok daha aydınlık ve şık gösterecektir. Yeni modern evlerin vazgeçilmezi olan siyah ve beyaz uyumu en modern evleri yaratmak için en uygun seçimdir. Zıtlıkların uyumu farklılık yaratmak isteyenlerin de en doğru tercihidir. Farklı olmak demek her zaman olağandışı şeyler yaratmak demek değildir. Olağan bir şeyi farklı ve kendinize özgü bir tarzla yorumlarsanız zaten herkesten farklı olmuş olacaksınız.

Siyah ve Beyaz Renklerin Uyumu

Farklılığı sevenler için en doğru seçimlerden birisi siyah ile beyazın uyumudur. Zıtlıkların uyumu farklı karakterlerin birbirini çekmesinden kaynaklanır. Zıt kutupların birbirini çekmesi olayı, aslında birbirinden çok farklı olan zıtlıkların aslında o inanılmaz uyumunu anlatır. Bu uyum çoğu zaman uyumsuzluk gibi görünse de aslında yarattığı o ilginç uyum modern bir görünüm yaratır. Uyumsuzlukların uyumu da denebilecek bu zıtlık modern yapıların vazgeçilmezidir.

Kategoriler
Mobilya

En İyi Mobilya Markaları Listesi

Binalar, taşlar, ağaçlar gün geçtikçe doğal güzelliklerin yerini aldıkça insanlar daha çok evlerinin güzelliğine yönelmeye başladı. Hele ki evin dekorasyonunun insanda uyandırdığı duygular düşünülecek olursa insanın psikolojisinde bile etkilidir ev dekorasyonu. Yaşadığımız ortamların güzelliği bizim için çok önemli değil mi? Dekorasyon, evin duvar boyasının renginden, halısına, perdesine, mobilyasına ve aksesuarına kadar her çeşit unsurlardan oluşur. Özellikle de mobilyaların eve uygun olarak alınması ferah ve kullanışlı ortamların sağlanmasında önemli faktörlerden bir tanesidir.    deyince de her geçen gün mobilya markaları sayıca artmakta ve bu da rekabet ortamı da oluşmaktadır. İşte bu anlamda her marka en iyi mobilya markası olmak için çalışıyor. Peki en iyi mobilya markaları neler?

En İyi Mobilya Markaları Listesi 2017

İstikbal, Bellona, Kilim, Mondi, Merinos, Alfemo, Doğtaş gibi markalar mobilya dünyasında en çok tercih edilen ve müşteri kitlesine sahip olan en iyi mobilya markalarının başında geliyor. Bu markalar çağın getirdiği modernlikleri ve istenileni yansıttığı için tercih sıraların da üstte. Tabii bunun yanında diğer mobilya firmaları da var ki hepsi birbirleriyle kalite konusunda yarış içerisinde. Bu amaçla da oturma odasından salon gruplarına, çocuk odasından yatak odasına kadar tüm modeller de yeni tasarımlar birbiriyle yarışıyor.

Renk, desen kumaş ve ahşap seçeneklerini uyumlayan firmalar, en iyi mobilya markası olmak adına günü yakalamaya çalışıyor. En iyi mobilya markaları 2017 yılında bu firmalar olarak göze çarpıyor.

Kategoriler
Mobilya

En Kaliteli Mobilya Firmaları

Mobilya sürekli değiştirilen bir ürün olmadığından genelde mobilya alım aşaması büyük bir araştırma ile geçmektedir. Bu araştırmada tüm tüketiciler en kaliteli mobilya firmaları arasından seçim yapmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda kalite, konfor ve kullanım bakımından en üstün özelliğe sahip mobilya markasının ürünleri daha fazla rağbet görmektedir. Buna kumdan mobilya üreticileri ger bakımdan kusursuz ürün üretmek için kendini sürekli geliştirmektir.

Kaliteli Mobilya Firmaları 2017

Evlere görüntü konusunda en fazla katkısı bulunan ürünler, mobilyalardır. Bu bakımdan mobilya alırken genelde ayrıntılı düşüncelere dalmaktadır. Fakat en kaliteli mobilya firmaları konusunda biraz on bilgi sahibi olan pek çok kişi isabetli mobilya seçimi yapmaktadır. Kullanım rahatlığı yanında lüks ve şık görüntüsü ile pek çok mobilya firması en iyiler arasına girmektedir.  Fakat en iyiler yarışı değişen moda ve teknoloji doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Bu bakımdan mobilya firmaları konusunda en iyi tercihi yapmak biraz zordur.  Fakat en iyiler arasında yer alan birkaç firmaya yere verilmektedir.

Kaliteli Mobilyalar

Ülkemizde yer alan en kaliteli mobilya firmaları arasında Doğtaş mobilya bulunmaktadır. Firma mobilyaların kaliteli yapısı ile ülkenin her bölgesinde kendini ispatlamıştır. Ayrıca firma kaliteli yapı yanında lüks ve şık görüntülü mobilyalar da üretmektedir. Kelebek mobilya da ülkemizde yer ak an en iyi markalar arasındadır. Bu markaların yanı sıra pek çok kaliteli firma ülkemizde mobilya üretmektedir.