İstikbal Lena Koltuk Takımı Yorumları ve Fiyatı

İstikbal Lena koltuk takımı, yepyeni bir tarzda üretimiyle karşımıza çıkmaktadır. Modern ve estetikliğin rahat ve konforla buluştuğu bu koltuk takımı serisi istikbal firmasının en yenilikçi ürünlerden biri olma özelliği taşımaktadır. Tüm ürettiği koltuk takımları serileriyle kullanıcı dostu olduğunu kanıtlayan istikbal, bu sefer de iddialı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Lena koltuk takımı, koltuklarda rahatlık arayanların bir numaralı tercihi olacağa benziyor. Bu kadar fazla rahat olmakla birlikte dikkat çeken bir diğer özelliği de modern kültüre dayanarak yapılmış olmasıdır.

Bu koltuk takımı serisi hem rahatlığıyla rahat koltuk sevdalılarına hitap ederken, hem de modern görüntüsüyle yeni kuşakları kendine çekmektedir. Ayrıca evinin olmazsa olmazı estetik olanlar için de zarif ve şık görüntüsüyle bu koltuk takımı ideal. Koltuğun amacının dinlendirmek olduğunu savunanlarla, koltuğun amacının modern bir ev görüntüsü yaratmak olduğunu savunanları bir arada toplayan eşsiz bir koltuk takımı serisiyle karşı karşıyasınız. Bu koltuk takımı serisiyle birlikte eve geldiğinizde odanın kapısını açtığınızda sizi görsel bir şölen karşılarken, gidip oturduğunuzda tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz. Lena koltuk takımı, üçlü kanepe, ikili kanepe ve berjer koltuktan oluşmaktadır. Son derece modern görüntüsü ve şıklığıyla diğer koltuk takımları serileri arasından ön plana çıkarken, bu modernlik ve şıklığını rahatlıkla harmanladığı için benzer koltuk takımları serileri arasında eşsiz olma özelliği taşımaktadır.

Lena Koltuk Takımının Özellikleri

Lena koltuk takımı, modern tasarımı ve farklı tasarım çizgisiyle ön plana çıkmaktadır. Ayaklarda kullanılan ahşap ve metalin görsel zenginliği, modern çizgiyle birleştirilerek ön plana çıkartılmıştır. Konforlu oturum yapısı ile yaşam alanlarına ekstra güzellik katmaktadır. Tüketicilerin beğeni ve fiyat tercihlerine göre ahşap iskeletli ve regular tarzda iki farklı berjer alternatifi sunulmaktadır. Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Ünitelerde yüksek ayak tercih edilmiş olup, kolay temizlenebilmesi hedeflenmiştir. Koltuk takımının üçlü kanepesi yatak olma özelliğine sahiptir. Son derece modern ve rahat olan bu ürün her yönüyle kullanıcı dostu sınıfında yer almaktadır.

İstikbal Lena Koltuk Takımı Alanlar

Lena koltuk takımı kullanıcıları, her bakımdan kendilerini şanslı saymaktadırlar. Piyasadaki pek çok kullanıcı rahatsız edici koltuklardan yakınırken lena koltuk takımı kullanıcıları son derece rahat kanepelerde oturmaktadırlar. Son derece modern görünümüyle evleri modern görünüme kavuşurken şıklığıyla da gözler mest olmaktadır. Bu koltuk takımının kullanıcıları gün boyu yaşadıkları yorgunlukları bu koltuklarda üzerlerinden atmaktadırlar. Evlerine geldiklerinde koltuklarının şıklığı gözlerine hitap ederken, rahatlığı da bedenlerine hitap etmektedir.

İstikbal Lena Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü kanepe;

Genişlik: 226cm, Derinlik: 96cm, Yükseklik: 79cm

Berjer;

Genişlik: 74,50cm Derinlik: 82,50cm Yükseklik: 90cm

İkili kanepe;

Genişlik: 182cm, Derinlik: 96cm, Yükseklik: 79cm

İstikbal Lena Koltuk Takımı Fiyatları

Kalitesine nazaran düşük fiyatlı olan bu koltuk takımlarının fiyatı herkesin kullanabilmesi açısından biraz düşük tutulmaktadır. Siteden siteye değişebilmekle birlikte 2000-4000 arsında değişen fiyatlarla alıcılarını beklemektedir. Herkesin vücut ve ruh sağlığı düşünülerek tasarlanan bu koltuk takımı serisi fiyat-ürün kalitesi bakımından çok yüksek bir değere sahiptir. %100 kullanıcı düşünülerek hazırlanan bu koltuk takımları başta istikbal mağazaları olmak üzere tüm sitelerde sizlerin onları almanızı beklemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.