İkea Karyolalar – Modelleri ve Kullanıcı Yorumları

Tüm gün yorulan bedenimiz dinlendirmenin en güzel yolu olan karyola modelleri, rahatlığı ve şıklığı ile yatak odalarımızdaki yerini almaktadır. İkea karyola modelleri bu konusunda fazlasıyla talepleri karşılamaktadır. Birbirinden şık tasarımlar bir arada sıralanırken maksimum rahatlık konusunda da yine beklenenden fazlasını sunmaktadır.

İkea karyola özellikleri

-İkea karyola modellerinde akıllı montaj sistemi bir arada bulunmaktadır. De-montaj şeklinde gönderilen her bir model, talimatları takip ederek kolayca monte edilebilmektedir.

-Oldukça kullanışlı sade ve doğal tasarımlardan oluşmaktadır bu sayede gör sel anlamda görüntü kirliliği yaratmamaktadır.

-Açık renklerden oluşan tasarımlar, bulunduğu her mekana kolayca uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Farklı ebatlardan oluşan yapısı ile yaşam alanlarınıza özel çözümleri beraberinde getirmektedir.

-Kaliteli karyola malzemeleri olarak göze çarpmaktadır. Tasarım malzemesi olarak kaliteli malzemelerden üretilerek uzun yıllar kullanım ayrıcalığını beraberinde getirmektedir.

-Şıklığı fazlasıyla yansıtmakta olan ikea karyola modelleri, görüntüsüyle kalitesini yansıtabilmektedir.

İkea karyolalar kullanıcı yorumları

İkea karyola kullanıcı yorumları bizlere gerekli bilgiyi kolayca verebilmektedir. Ürünler ile ilgili genel olarak yapılan olumlu yorumlar kullanıcıların memnuniyetini ortaya çıkartmaktadır. Sizlerde aradığınız ürüne dair ikea kullanıcı yorumlarını gözden geçirerek gerçek anlamda fikir sahibi olabilirsiniz.

LEIRVIK/LURÖY

Beyaz ahşap tasarıma sahip bu benzersiz model farklı dekorasyonlara sahip evler için oldukça ideal bir tercih olabilir. Çift kişilik tercih edenler için kaçırılmaz bir tasarım diyebilmek mümkün. 160×200 cm gibi özel ebatlardan oluşmaktadır. 1399tl fiyatıyla sizlerde LEIRVIK/LURÖY modeline sahip olabilirsiniz.

TARVA/LURÖY

Doğanın eşsiz çam ağaçlarından tasarlanan karyola modeli, severek kullanacağınız bir seçim olarak satışa sunulmaktadır. Çift kişilik ve tek kişilik olarak tasarlanan modelin 160×200 cm, 90×200 cm ve 140×200 cm olarak farklı ölçüleri bulunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olarak 849 ila 579 tl gibi farlı fiyat ayrıcalıkları sizler için sunulmaktadır.

NEIDEN/LURÖY

Yine çam ağaçları kullanılarak tasarlanmış olan Neiden karyola modeli, ayaklı ve şık bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Evinizdeki yatak odanıza kolayca yerleştirebilmeniz için farklı ölçüleri ile satışa sunulmaktadır. 140×200 cm ebatlarıyla çift kişilik olarak sadece 579 tl ödeyerek sizlerde sahip olabilirsiniz.

BRIMNES/LURÖY

160×200 cm ebatlarıyla severek kullanabileceğiniz çok amaçlı bir karyola modelini oluşturuyor. 4 adet çekmece özelliği ile eşyalarınız için mükemmel bir dolap olma özelliğini de beraberinde bulunduruyor. Ayarlanabilir kenarları sayesinde oldukça kullanışlı sayesinde farklı kalınlıktaki yataklar ile rahatlıkla uzun yıllar kullanabilirsiniz. Şık tasarıma sahip yatak başlığı ile sizlerde Brimnes modelini tercih edebilirsiniz.

NEIDEN/LURÖY

Masif ahşap malzemeden üretilmiş olan karyola modeli, şıklığı ve kullanışlılığı bir arad bulundurmaktadır. Estetik dizaynı ile bulunduğu ortama özel bir görüntü kazandırmaktadır. Kaliteli yapısı uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı sağlamaktadır.

Kolay temizleme imkânı ile kullanıcı taleplerini fazlasıyla karşılayan Neiden/luroy sizlerin de beğenisini kazanacak bir tasarım olarak satışa sunulmaktadır.

90×200 cm tek kişilik ikea karyola modeli, 399 tl satış fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca çift kişilik özelliği ile de satış ayrıcalığı sunmaktadır.

HEMNES/LURÖY

Masif ahşap ürün olarak tasarlanan ikea karyola, oldukça dayanıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyaz renkli olması yönünden kolayca yatak odası dekorasyonuna uyum sağlamaktadır. Ayarlanabilir yatak kenarları sayesinde sizlere pratik bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Farklı kalınlıktaki yataklar ile kullanım ayrıcalığı sağlamaktadır. Çift kişilik ya da tek kişilik ikea karyola olarak satışa sunulmaktadır.

MALM

Çok kullanışlı bir ikea karyola almayı planlayanlar için harika bir seçenek olarak malm karşımıza çıkmakladır. Karyolanın altında buluna depolama alanı sizlere büyük faydalar sağlayacak özelliğe sahiptir. Adeta baza gibi kullanabileceğiniz bu özel alana bir çok eşyanızı kolayca sığdırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.