İkea Banyo Raf Ünitesi Modelleri, Yorumları ve Özellikleri

Günün yorgunluğu sıcak su ile atabilmenin mümkün olduğu banyolarda en önemli ihtiyaçlarından biri de raf üniteleridir. Banyo araç ve gereklerinin depolanabilmesi için gerekli olan bu tür ürünler, aynı zamanda banyo dekorasyonuna da şık bir görünüm kazandırılmalıdır. İkea banyo raf üniteleri bu konuda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olurken, hemen hemen her banyoda iç açıcı bir görünüme ve uzun ömürlü bir kullanım imkanına sahip olmasıyla dikkat çekmektedir.

İkea Banyo Raf Üniteleri

  • İkea banyo raf üniteleri banyo dekorasyonuna katkı sağlayacak şık tasarımlara sahiptir.
  • Genellikle kaliteli malzemelerden üretilen bu modellerin her biri uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Hem açık hem de koyu renkli tasarımlardan oluşan İkea banyo rafı ünitesi modelleri her zevkle hitap edebilmektedir.
  • Birçoğu kolay kurulum sağlayan bu modellerde ayrıca kurulum kılavuzu da gönderilmektedir.
  • Her ihtiyacı karşılamaya yönelik olan İkea banyo rafı modellerinde daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanla için farklı boyut seçenekleri de bulunmaktadır.

HEJNE

İkea banyo raf ünitesi modelleri arasında yer alan HEJNE, doğal masif ahşap görünümü ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Yüzeyine yağ ve balmumu uygulanması ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlayan bu model, daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyanlar için farklı ebat seçenekleri ile sunulmaktadır. Ayrıca kullanıcılar bu ürünü diledikleri renge boyayarak da süsleyebilme şansına sahiptir.

RAGRUND

Küçük banyolarda yeterli depolama alanı oluşturabilmek için ideal bir model olarak karşımıza çıkan RAGRUND, 33 cm genişlik, 168 cm yükseklik ve 28 cm derinliğe sahiptir. Bambudan elde edilen bu model için ayrıca farklı ebat seçenekleri de bulabilmek mümkün olurken, üretildiği materyal sebebiyle uzun yıllar boyunca banyolarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

VILTO

Huş ağacından elde edilen ve doğal bir görünüme sahip olan VILTO banyo raf ünitesi, aynı zamanda ince zarlı yapıya sahiptir. Zaman içerisinde koyulan saten bir parlaklığı olan bu modelde, huş ağacının krem ya da açık kahverengindeki budaklarını görebilmek de mümkündür. Kendine has doğal bir karaktere sahip olduğundan banyolara oldukça şık bir görünüm de kazandırabilmektedir.

VESKEN

Oldukça kolay bir monte imkanı sağlayan VESKEN, yine küçük banyolar için ideal raf ünitelerinden biridir. Herhangi bir alet edevata ihtiyaç olmadan kolaylıkla birbirine geçirilerek monte edilebilen bu ürün, sahip olduğu yüksek kenarlıkları sayesinde şampuan, duş jeli gibi ürünlerin sabit bir şekilde depolanmasını sağlayabilmektedir. Ayrıca siyah renkli tasarımı ile dikkat çekmekte ve ihtiyaca göre daha büyük ya da daha küçük boyutları da sipariş edilebilmektedir.

VITTSJÖ

Genellikle büyük banyolar için ideal bir raf ünitesi modeli olarak değerlendirilen VITTSJÖ, İkea’nın en çok ilgi gören modelleri arasında yer almaktadır. Temperli cam ve metalden üretildiği için oldukça dayanıklı olan bu model, uzun yıllar boyunca herhangi bir yıpranma yaşamadan kullanılabilmektedir. Ayrıca tasarımı ile bulunduğu ortama havadar ve ferah bir görünüm kazandırmaktadır. Venge ve cam rafları bulunan bu banyo raf ünitesinde rafların yerleri zevke göre değiştirilebilmektedir.

FJALLBO

Hem sade hem de oldukça şık bir tasarıma sahip olmasıyla dikkat çeken FJALLBO, siyah renkli metalden ve ahşaptan üretilmiştir. Banyoda olduğu gibi evin farklı bölümlerinde de ideal bir depolama alanı olarak kullanabilmenin mümkün olduğu FJALLBO raf ünitesi, paketindeki bağlantılar ile duvarlara sabitlenebilmektedir. Üstelik kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süre kullanım sağlayabilmektedir.

TORDH

4 farklı raftan oluşan TODH banyo rafı ünitesi, doğal ahşap görünümü ile bulunduğu ortama sıcak bir hava kazandırmaktadır. Yüksek raf ayakları sayesinde şampuan, duş jeli gibi çeşitli banyo gereçlerinin kolaylıkla sergilenebilmesini sağlayan bu model, pek çok farklı boyut seçenekleri ile de satışa sunulmaktadır. Üstelik yalnızca banyoda değil, saklama alanına ihtiyaç duyulan her alanda rahatlıkla kullanılabilen bu modelin kurulumu da oldukça basittir.

İkea Banyo Raf Modelleri Kullanıcı Yorumları

İkea banyo rafları kaliteden ödün vermeyenlerin tercihidir. Günümüzde birçok insanın banyosunda İkea banyo rafı üniteleri bulunduğundan, müşterilerin bu ürünlerle alakalı yapmış olduğu İkea banyo rafı modelleri kullanıcı yorumları, diğer ihtiyaç sahiplerine ışık tutabilmektedir. Dolayısıyla sizlerde banyolarınıza hem şık bir görünüm hem de ekstradan depolama alanı kazandırmak isterseniz, İkea banyo rafı üniteleri kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, buna göre kendiniz için en ideal üniteleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.