Hepsiburada Home Gardırop Alınır Mı ?

Hepsiburada Home 3 Kapılı Tek Çekmeceli Gardırop, çevre ve sağlığa zararı bulunmayan maddelerden yapılmış, E1 kalite standardında 18 mm suntelam kullanılarak oluşturulan gardırop türüdür. Tüm kullanılan malzemeler, ithal ve birinci sınıf kalite olmasından ötürü montajlanmış olan ürün çok daha kaliteli sağlam bir hal alır.

Ürün Montajı Kolay Mı

Hepsiburada Home Gardırop, özel kargo paketi ile demonte bir şekilde teslim edilmektedír. Paketlerin içinde kurulum için gerekli olan tüm kuruluş şemaları, montaj aletleri ve garanti belgesi yer almaktır. Kurulum ustalık gerektirmemesinden ötürü müşteriye aittir. Dilediğiniz kadar söküp takabilirsiniz. Hızlı ve hatasız bir kurulum için parçanın üzerinde kurulum şemaları ile parçaların üstüne numaraları bulunmaktadır.

Teslimat

Ürünün teslimatında, kargodan teslim alırken mutlaka kargo yetkilisi ile beraber kontrol edilmeli, hasarlı ya da hatalı bir ürün varsa teslim alınmayarak, kargo yetkisi hasar tespit tutanağı hazırlamalıdır. Böyleyece hasar tespiti gerçekleşmiş olan ürünlerin hepsi ücret ödenmeden değişebilir ya da iadesi gerçekleşebilir.

Satış Sonrası

Satış sonrasında servis hizmetlerinden daha iyi bir şekilde yararlanmak için montaj şemanızı, garanti belgelerinizi ve faturanızı saklamalısınız. Teknik ekipten böylece gerekl olan her türlü desteği alabilirsiniz.

Ürün İade ve Değişimi

Hepsiburada  3 Kapılı Tek Çekmeceli Gardırop ürününün iadesi ya da değişiminde Metalia Mobilya fabrikası ile çalışmasından ötürü kullanılmış ya da kurulmuş ürünlerde iade işlemi gerçekleşmemektedir. Bu nedenle ürünü satın alıp kurmadan önce, açıklamayı ve teknik bilgileri özenle kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Ürünlerimiz ISO 9001 ve TSE belgesine sahip olup, iki yıl garantilidir.

Paket İçindekiler

Hepsiburada Home 3 Kapılı Tek Çekmeceli Gardırop ürününü toplamda iki koliden oluşmakta olup, birincisinde Dış Yanlar, Orta Dikme, Uuzun Kapak, Kısa Kapaklar, Arkalık Duralitleri ve Hırdavat Malzemesi, ikincisinde Alt Tabla, Üst Tabla,Çekmece Önü, Raflar, Çekmece Aparatları, Alt Baza bulunmaktadır.

Ölçüleri

Hepsiburada Home 3 Kapılı Tek Çekmeceli Gardırop ölçülerine baktığımızda;

YÜKSEKLİK: 175 cm

GENİŞLİK: 90 cm

DERİNLİK: 44 cm

RENK:  BEYAZ

SUNTA KALINLIĞI : 18 mm

Kullanıcı Yorumları

Hepsiburada Gardırop ürünü için yorumlara baktığımız zaman, ürünün iki koli olarak ve Horoz Nakliyat aracılığı ile geldiği belirtilmekte. Onun haricinde kutu uzun ve oldukça ağır. Genel olarak bakıldığında iyi bir ürün olduğu söylenilmekte. Beklentileri fazlasıyla karşıladığı ve oldukça hızlı bir şekilde teslimatının gerçekleştiği gelen yorumlar arasında belirtilmiş.

Hepsiburada Home Gardırop için olumsuz yorumlara baktığımız zaman gardıropun biraz sallandığı ve kullanım kılavuzunun yeterli olmayıp kendi imkanlarınız ile kurmanız gerektiği söyleniyor. Bazı kişilere hatalı ve eksik parçalar gitmiş olduğu da yorumlarda görülüyor.

Genel olarak bakıldığında tasarım bakımından oldukça şık ve güzel bir gardırop olduğu söylenebilir. Bunların haricinde fiyatının da uygun olması, cezbeden diğer özelliklerinden birisi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.