Fanyy Koltuk Takımı Yorumu, Alınır mı ?

Modern koltuk takımlarını sevenler ve evinde modern çizgileri yansıtmak isteyenler için bu yılın öne çıkan modellerinden biri olan Fanny koltuk takımı modelleri modern hatlarıyla dikkat çekiyor. Kibar bir tarza sahip olanlar ve gösterişten uzak, minimal koltukları sevenler için ideal olduğunu söyleyebileceğimiz bu model özellikle retro çizgisiyle de dikkat çekiyor. Vintage dekorasyonları seviyor ve vintage mobilyalarla ilgileniyorsanız ilginizi çekecek olan Fanny koltuk takımları retro çizgilerle modernliği tek bir düzlemde birleştiriyor.

Fanny Koltuk Takımı

Keten kumaşa sahip olan koltuklar pastel tonları sevenlerin de salonlarında yer almasını istediği modellerden biri oluyor. Rahat yastık ve minderleri ile konforunuzu da düşünen bu koltuklar size sadece şıklığı değil, rahatlığı da vaadediyor. Görsellik açıdan harika duran keten kumaşlar farklı parçalarla daha iyi bir konsept yaratmanıza da imkan veriyor. Bu nedenle Vivense model koltuk takımı modelleri istediğiniz salon için kesinlikle tercih edebileceğiniz minimal modellerden biri diyebiliriz.

Ahşap ayaklara ve ince kollara sahip olan bu model her odaya ve her zevke uyum sağlayacağı için farklı tarzda döşenen evlerde kullanılabiliyor. Retro, modern, klasik ve benzeri salonlarda tercih edebileceğiniz bu koltuklar özellkle de küçük yaşam alanı olan evlerde tercih ediliyor diyebiliriz. Böylece dar yaşam alanlarında rahat etmek ve daha geniş bir alan bırakmak için bu ince kollar son derece kullanışlı oluyor diyebiliriz. Soft süngerin kullanıldığı minderler rahatlığı maksimum seviyeye çıkarırken dar koltukların her salonda geniş yaşam alanları sağlaması da kullanılabilirliğini arttırıyor diyebiliriz. Küçük evlerde tercihiniz olan bu koltuk takımları uygun fiyatlarla da kullanıcıya cazip geliyor.

Salonlarda Doğru Konsepti Yakalamak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Fanny koltuk takımına sahipseniz, tam olarak istediğiniz konsepti yaratabilmek için uyumlu dekoratif parçalara da ihtiyacınız vardır.
  • Zemin renginiz ve duvar kağıdı ya da duvar renginizi belirlemeli, koltuk takımı renk seçiminizi de buna göre yapmalısınız. Duvar renginizle kontrast yaratabilir ya da zemin renginize uygun koltuk takımı seçebilirsiniz.
  • Ahşap ayakları olduğu için genelde retro tasarıma sahip evlerde tercih edilen fanyy koltuk modelleri düz renk halılar ve ahşap dekoratif parçalar ile uyum yakalayacaktır. Özellikle pastel tonlarda üretildiği için daha canlı renklerle kotrast yaratmak adına dekoratif parçaları canlı tonlarda seçebilirsiniz.
  • Perde ve halı seçimini de bu koltuklara göre yaparsanız tam da aradığınız salon görüntüsünü yaratabilir, huzurla kullanabilirsiniz.

Sadece şıklığı ile değil, konforuyla da tercih listelerinin başında gelen fanyy koltuk takımı modelleri internet üzerinden de göz atılabilecek tasarımlara sahip. Siz de dekorasyon dergilerini karıştırarak fanyy modellerle tasarlanan salonları inceleyebilir ve bu evlerden ilham alarak kendi salonunuzu dekore edebilirsiniz. Kullanacağınız şık detaylar ile hayalinizdeki salonu yaratmanız artık uzak değil.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.