Dekorister Nature Zigon Sehpalı Tv Ünitesi Yorumları ve Kurulumu

Dekorister Nature Zigon Sehpalı Tv Ünitesi, toplamda üç adet zigon sehpadan oluşmaktadır. Estetik tasarımı, çevreye ve insan sağlığına uygun malzemelere göre üretimi ile oldukça kaliteli hammaddeler içermektedir.

Dekorister Tv Ünitesi Hangi Malzemeden

Ürün toplamda 18 mm kalınlıkta ve birincı sınıf yonga levha malzemeleri içermektedir. E1 kalitesine sahip olmakla beraber iki yıl garantisi bulunmaktadır. Ayrıca üründe PVC kenar bantları bulunur. Böylece hem görsel anlamda daha şık hem de daha dayanıklıdır.

Koli ve Montaj Bilgisi

Ürün, özel ambalaj içinde demonta biçimde teslim edilir. Paketlerin içinde kolay kurulum için gerekli olan şema ve malzemelerin hepsi bulunur. Ürünün içinde birinci kalitede, ergonomik bağlantı, işlevel ve aksesuar malzemeler kullanılır. Hatasız bir şekilde kurulumu olması adına parçaların üzerinde tüm numaralar vardur ve kullanım kılavuzu yardımı ile ayrıntı şekilde bilgi alınabilir.

Ürünün kurulumu ve montajında herhangi bir ustalık bilgisine gerek yoktur. Ürünleri istediğiniz kadar hasar almadan kurabilir ve sökebilirsiniz. Üründe herhangi bir eğilme, deformasyon olmadan senelerce kullanma imkanına sahipsiniz.

Teslimat Bilgisi

Ürün kargo aracılığı ile teslim alınmasının ardından kesinlikle kontrolü yapılmalı, hasarlı ya da hatalı ürünler teslim alınmamalıdır. Hatalı ya da hasarlı ürünle karşılaşıldığı takdirde kargo yetkilisi hasar tespit tutanağı hazırlayarak yardımcı olması gerekmektedir.

Hasar tespiti yapılmış ürünlerin hepsinde ücretsiz bir şekilde iade gerçekleştirilmektedir.

Satış sonrasında servis hizmetlerinden faydalanmak için mutlaka montaj şema kataloğunu, garanti belgesini ve faturaları saklatınız. Herhangi bir durum karşısında teknik ekipten gerekli tüm desteği sağlayabilirsiniz.

Değişim ve İade Bilgisi

Ürün satışı gerçekleşmeden önce ürün açıklaması ve gerekli olan tüm teknik bilgiler kontrol edilmelidir. Ürün ISO 9001 ve TSE belgesi içermektedir.

Ölçüleri

Zigon Sehpa Ölçüsü:

Genişlik: 38,5 cm

Yükseklik: 45,5 cm

Derinlik: 29,5 cm

Tv Ünitesi Ölçüleri:

Genişlik: 120 cm

Yükseklik: 49 cm

Derinlik: 29,5 cm

Kullanıcı Yorumları

Dekorister Nature Tv Ünitesi kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, küçük salonu olanlar için uygun olduğunu ve pek fazla yer kaplamadığını söyleyebiliriz. Kurulumu çok basit olmasa da iyi ölçümler ile ustalık bilgisine gerek kalmıyor. Ayrıca sağlam peketleme ve hızlı teslimatı ile birçok müşterisinden tam not almış diyebiliriz. Genel itibari ile kullanışlı ve kaliteli bir ürün olduğunun altını çizebiliriz.

Dekorister Tv Ünitesi için olumsuz yorumlara baktığımızda birkaç kişiye parçaların eksik gittiğini söyleyebiliriz. Bunun haricinde suntasının oldukça küçük olduğunu ve genel olarak büyük salon grupları için uygun olmadığı belirtilmekte.

Ürüne genel itibari ile bakıldığında, küçük bir boyutta olmasından ötürü küçük salon grubu bulunan ve çok fazla yer kaplamayan tv ünitesi arayan kişiler için oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz. Söylenenlere göre kaliteli ve kurulumu basit bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.