Decorotika Diana Tv Ünitesi

Decorotika Diana Tv Ünitesi, beyaz ceviz renginde, 18 mm kalınlığında, A kalite yonga levha ve birinci sınıf pvc bantlar kullanılarak yapılan bir tv ünitesidir. Hem çevre hem de çocuk sağlığı için uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca TSE belgeli malzemeler kullanılmıştır. 47 inç televizyonlara kadar boyutları uygundur.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri

Ürünün teslimatında demonte br şekilde gönderim sağlanmaktadır. Kurulumun tamamı müşteriye ait olup herhangi bir ustalık gerektirmemektedir. Basit birkaç el aleti ile beraber kurulum yapılabilir. Hatasız ve daha az zaman harcayarak kurulum yapmak için parça üzerindeki numaralar ve kurulum şemasına göz atabilirsiniz.

Ürün kargodan teslim alınmadan önce mutlaka kargo yetkilisi ile beraber kontrol edilmeli, hasarlı ya da hatalı bir ürün varsa teslim alınmayarak, kargo yetkisi hasar tespit tutanağı hazırlamalıdır. Böylece hasar tespiti gerçekleşmiş olan ürünlerin hepsi ücret ödenmeden değişebilir ya da iadesi gerçekleşebilir.

Ürün Ölçüleri

Yükseklik: 1430 mm

Genişlik: 1800 mm

Derinlik: 300 mm

Beyaz ve Ceviz renk seçenekleri mevcut olup suntalam ana malzemesinden üretilmiştir. 12 ay garantisi bulunmakla beraber yurtdışına satış bulunmamaktadır.

İade ve Değişim

Kurulumu gerçekleşmiş, kullanılmış ya da faturası bulunmayan ve iade gönderilen ürünlerde iptal ve iade şansı yoktur.

Satış Sonrası

Satış sonrasında servis hizmetlerinden daha iyi bir şekilde yararlanmak için montaj şemanızı, garanti belgelerinizi ve faturanızı saklamalısınız. Teknik ekipten böylece gerekl olan her türlü desteği alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Decorotika Diana Tv Ünitesi için kullanıcı yorumlarına baktığımız zaman, herhangi bir çizik ya da kırık bir parça olmadan oldukça hızlı bir şekilde teslimatın gerçekleştiği söylenmekte. Onun haricinde fiyat ve performan açısından oldukça uygun olduğu, kurulumunun oldukça basit olduğu da gelen yorumlar arasında. Bu kalitelerde bu fiyata bir ürün bulunmasının zor olduğu belirtilmekte.

Decorotika Diana Tv Ünitesi için olumsuz yorumlara baktığımızda ise kargo taşınması esnasında ezik ve kırık parçaların olduğu söylenmekte. Onun haricinde ölçülerinin tam olarak kesilmediği ve bazı müşterilerde vidaları eksik olmasından ötürü montaj esnasında baya zorluklar çekmiş olduğunu yorumlarda belirtmiş.

Genel olarak baktığımızda, fiyata göre oldukça kaliteli ve iş gören bir televiyon ünitesi olduğu söylenebilir. Masrafdan kaçınıp sağlam ve güzel bir ürün arayanların alabileceği bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Sizde uygun fiyatlı bir televizyon ünitesi için decorotika diana markasını tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.