vilza koltuk takımı

Bellona Vilza Koltuk Takımı Yorumları, Alınır mı ?

Sahip olduğunuz yaşam alanı psikolojiniz ve mutluluk düzeyinizi doğrudan etkilemektedir. Dekorasyon bu durumda ön plana çıkan bir konu olmuştur. Evinizin her bölgesi sizin için özeldir özellikle ev sakinlerinin ortak yaşam alanı ve insanların en çok vakit geçirdiği yer olan salonların dekorasyonları önemlidir. Salon içerisinde genellikle televizyon üniteleri, yemek masaları ve vazgeçilmez olarak koltuk takımları bulunmaktadır. Dekorasyonun önemli bir parçası olan koltuk takımları yalnızca sizi rahat hissettirmekle kalmayıp şık ve estetik görüntüleri ile sizi etkileyebilmektedir. Eviniz için koltuk takımı seçimleri ortamın büyüklüğüne, ışık alma durumuna, duvarlarınızın rengine göre yapılmalıdır aksi takdirde uyumsuzluk gözünüze çarpacaktır.

Vilza koltuk takımı  sağlayacağı rahatlığın ve konforun yanında estetik ve canlı bir görüntüyü size aktarmaktadır. Ayrıca neredeyse her alana ve salona uygun boyutları ile evinizde ferahlığı getirecektir. Bunlarla birlikte sahip olduğu Bellona kalitesi ile şüphesiz uzun kullanım süresi ve sağlamlık deneyimini tadacaksınız. Sahip olduğu zamansız tasarımları ile değişen moda anlayışına uyum sağlayacaktır.

Vilza koltuk takımı iki farklı seçenekle müşterilerine sunulmaktadır. 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısına sahip olan bu model evinize en uygun şekilde yerleşim yapmanızı sağlayacaktır.

vilza koltuk takımı

Vilza Koltuk Takımı Özellikleri

3-3-B-B takım yapısı müşteriler tarafından popüler olarak tercih edilmektedir. Sahip olduğu tasarım ve dikkat çeken renkleriyle pekçok koltuk modelinin önüne geçmektedir. Üçlü ve ikili koltuklarda bulunan ZeroWall sistemi ile yatak fonksiyonunu müşterilerine sunmaktadır. Kullanılmış olunan süngeri ile rahat bir oturum imkanı vermektedir. Genel olarak kullanılan kol kırlentleriyle beraber lazer teknolojisi ile üretilen desenli ve yumuşak kırlentler modelin içerisindedir. Kullanılan kumaş ve parçalar alerjik ve sağlığa zararlı maddeler içermemektedir. Sırt minderlerinin sahip olduğu biye ve ahşap tonları içeren düğme detayları modern bir görüntü oluşturmaktadır.

Ürün ölçüleri üçlü koltuklar için  genişlik 216 cm, derinlik 95 cm ve yüksekliği 80 cm’dir. İkili koltuklarda genişlik 164,derinlik 95 cm yükseklik ise 80 cm olarak üretilmiştir. Berjerler ise genişlik 76 cm, derinlik 86 cm ve yükseklik 91 cm’dir.

Vilza Koltuk Takımı Fiyatı

Bellona resmi sitesinde bulunan vilza koltuk takımı 7 bin ile 9 bin Tl arasında değişmektedir. Bellona şubelerine giderek detaylı inceleme gerçekleştirip bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.