venti koltuk takımı

Bellona Venti Koltuk Takımı İncelemesi ve Yorumları

Yüzlerde tatlı bir gülümseme bırakacak bir ürün ile Bellona Venti koltuk takımı sizlerle. Modern tasarım anlayışı ve fonksiyonellik, konforunuz için her detayın incelikle düşünüldüğü Venti Koltuk Takımı’nda bir araya geldi. Ergonomik tasarımı en üst düzeye taşıyan oturum ve sırt yapısı ile kusursuz rahatlığı hissedeceğiniz şık görünümünün yanında, dilediğinizde yatak olabilmesi ve sandık özelliği ile de fonksiyonelliği yaşamınızın merkezine getiriyor.

Venti Koltuk takımı modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile serimize giriş yapmış olup siz müşterilerimizin isteği her şekilde alternatif çözüm yolu sunmak için yanınızdayız. Ayrıca bunca avantaj ve ürün özelliklerinin yanında Bellona fiyat konusunda da cep yakmayan, yüz güldüren cinsten.

venti koltuk takımı

Venti koltuk takımı

Ürünümüzde sırt minderi ve koltuk yanlarında düğme çektirme şekillendirmesi bulunup, sırt minderinin alt ve koltuk dış alt kısımlarında ise baklava dilimi dikim şekliyle odanıza yumuşak bir hava katacaktır. Soft hatların hüküm sürdüğü ürünümüzde 24 DNS sünger kullanılmıştır. Sağlığınız için hiçbir tehlikeyi göz ardı etmeden şıklık ve konfor için elimizden geleni yapmış bulunmaktayız. Kolay temizlenir kumaş ve yüksek ayak avantajlarıyla temizliklere hız kazandırmak istedik. Modern havanın esintilerinin bulunacağı evinizde bakır renkli ayaklar desteklemeye devam edecektir.

Evinizde koymak için yeriniz olmayan her türlü eşya için depolama özelliği olana Venti koltuk takımı sandığıyla eşyalara erişim kolaylığı ve kullanım rahatlığıyla sizin konforunuz için yapılmış bir ürünümüzdür.  Ürününün en can alıcı özelliği ise koltuklarınızı istediğinizde yatak olabilmesi ve gerçek bir yataktan farksız olan rahatlığı. Özellikle de her yerde yatağını arayan kişiler için vazgeçilmez bir koltuk konforuna sahip olabilirsiniz.

Venti koltuk takımı alanlar

Ürünümüzü kullanan müşterilerimiz koltuk takımlarından çok memnun olduklarını dile getirmişlerdir. Koltuklarının onlar için çok ayrıcalıklı olduğunu ve iyi ki aldıklarını belirtmeden geçemiyorlar.

Ürün boyutları

Üçlü koltuk

Genişlik: (X)228.00cm

Derinlik: (Y)99.00cm

Yükseklik: (Z)78.00cm

Üçlü yatak

Genişlik: (X)185.00cm

Derinlik: (Y)115.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili koltuk

Genişlik: (X)172.00cm

Derinlik: (Y)99.00cm

Yükseklik: (Z)78.00cm

İkili yatak

Genişlik: (X)130.00cm

Derinlik: (Y)115.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)80.00cm

Derinlik: (Y)90.00cm

Yükseklik: (Z)92.00cm

Ürün fiyatı

Ürünün fiyatı resmi satış sayfalarımızda 7000-8000 lira arası olup uygun fiyatlarıyla maddi açıdan destekçiniz olmak için her türlü olanağı sağlamak için Bellona yanınızda. Eğer Bellona mağazalarımıza gidip görürseniz de oradaki fiyat aralığı da bu fiyatlar civarında olacaktır.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.