Bellona Solven S Koltuk Takımı Yorumları, Ölçüleri ve Fiyatı

Bellona’nın yeni koltuk takımı modellerinden olan Solven S koltuk takımı, evinde hem modern hem  de avangard koltuk takımı isteyenler için tasarlanmış yeni bir üründür. Ürün direkt avangard olmamakla  birlikte modern çizgi ve renkleri taşımaktadır. Eve modern bir hava katan bu koltuk şık koltuk takımının renk  seçenekleri de bulunmaktadır. 

Solven S Koltuk Takımı Yorum

Solven S koltuk takımının üçlü koltuk ve berjerlerinin orta kısmında çizgiler bulunmaktadır. Çizgiler  çok derin olmadığı İçin kolay süpürülme avantajı sunmaktadır. Bununla birlikte kolay temizlenebilir kumaşa  sahip olan bu ürün aynı zamanda koltuk temizliğini de daha kolay hale getirmektedir. Koltuklarda bulunan  çizgi detaylarının yanlarında altın sarısı biye detayı koltuk renkleri ile görsel uyumunu tamamlamaktadır.

Üründe yumuşak tuşeli kumaş kullanılmıştır. Bu da koltuğun yüzeyinin rahatlığını sağlamaktadır.  Aynı zamanda ürünün yatak haline gelmesi ve üründe kullanılan insan sağlığına zarar vermeyen özel sünger  kullanılması ürünün yatak kullanımında rahatlığını artırmaktadır.  

Solven S koltuk takımının tüm içeriğinde bulunan yüksek ayaklar sayesinde ev temizliğini sizler için  kolaylaştırmaktadır. Ürünü sağa sola sürüklemeden odanızın temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Koltukların altında sandık bulunmamaktadır. Koltuk altında sandık istemeyen ya da sevmeyen  tüketiciler için harika seçeneklerden biri olan bu koltuk takımının üzerinde 3 adet yastık bulunmaktadır.  Yastık sayısının çok olmaması koltuğun aktif kullanılmasını sağlamaktadır. Koltuk üzerinde yer  kaplamayarak koltuk kullanımını kolaylaştırmaktadır. 

Ürün Ölçüleri  

Koltuk takımı almadan önce odanızın ölçülerini bilmeniz sizin için koltuk seçiminizi  kolaylaştırmaktadır. Eğer elinize metre alıp ölçüm yapmak istemiyorsanız akıllı telefonlardan da yardım  alarak oda ölçülerinizi alabilirsiniz. Bu uygulamalardan bazıları şunlardır: 

  • AirMeasure  
  • TapMeasure  
  • Cubit 
  • ARuler  
  • Meas AR 

Odanızın ölçülerini aldıktan sonra bu koltuk takımının odanıza uygun olup olmadığına karar  verebilirsiniz. İşte Solven S koltuk modelinin ölçüleri: 

Üçlü Koltuk ölçüleri  

Genişlik: 223 cm 

Derinlik: 93 cm 

Yükseklik: 78 cm 

Üçlü Koltuk yatak olduğunda ölçüleri şu şekilde olmaktadır: 

Koltuk üstü Genişlik: 185 cm 

Koltuk üstü Derinlikm 115 cm 

İkili Koltuk Ölçüleri 

Genişlik: 180 cm 

Derinlik: 93 cm 

Yükseklik: 78 cm 

İkili koltuk yatak olduğunda Ölçüleri şu şekilde olmaktadır: 

Koltuk üstü Genişlik: 141 cm 

Koltuk üstü Derinlik: 115 cm 

Berjer Ölçüleri 

Genişlik: 78 cm 

Derinlik: 86 cm 

Yükseklik: 101 cm 

Bellona Solven S Takım Fiyatları  

Ürün fiyatları kampanya zamanlarına göre değişiklik göstermektedir. Ürünü tek tek istediğinize göre  de alabilirsiniz. Aşağıda tek halde de fiyatlar verilmiştir. Aşağıda verilen fiyat aralıkları Kasım 2021  fiyatlardır. 

  • 3lü + 2li + 2 adet Berjer: 14.200-18.000 aralığı 
  • 3lü + 3lü + 2 adet Berjer: 14.720-18.400 aralığı 
  • Üçlü Koltuk: 5.150-6.450 aralığı 
  • İkili Koltuk: 4.528-5.660 aralığı
  •  Berjer: 2.233-2.800 aralığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.