Solena Koltuk Takımı

Bellona Solena Koltuk Takımı Yorumları, Alınır mı ?

Bellona solena koltuk takımı, 3-3-B-B ve 3-2-B-B üretilmiş ve Bellona ürün yelpazesi içerisinde yer almış bir koltuk takımıdır. Rahatlığın ve özellikle fonksiyonelliğin bir arada buluştuğu bir koltuk takımıdır diyebiliriz.  Ayrıca koltuk takımının göze hitap ettiğini ve görsel zenginlik sunduğunu söylemekte yararlı olacaktır. Aksi bir durum üreticinin emeğine saygısızlık olacaktır. Koltuk takımının görselliğinin ön plana çıkaran ise, sırt minderlerinde ayrıca düğme çektirme uygulaması yapılmış olmasıdır.  Bunun yanı sıra ürünün modern çizgiler taşıdığını, üretici tarafından günümüze uygun bir şekilde son derece özenli bir şekilde üretildiğini söylemeden geçemeyiz. Bu koltuk takımına modernliği ise,  modern bir hava katan açılı formda zarif hatlı yüksek ayakların üretici tarafından kullanılması katmıştır. Müşterilerin birden çok ihtiyacını bir arada sağlayacağından şüphemiz yok demek yanlış olmayacaktır. Müşteriler evlerinin uygunluğuna ve büyüklüğüne göre bu seçeneklerden birini tercih edebilecektir.

Solena Koltuk Takımı

Solena Koltuk Takımı

Ürünün en dikkat çekici yanlarından birinin, müşterilerin birden çok ihtiyacına özellikle rahatlık, görsel zevk ve fonksiyonel kullanım ihtiyaçlarını gidermesi olduğunu söylemiştik. Ancak bunun yanında ürüne fonksiyonellik katılmasındaki en büyük etken kesinlikle ikili ve üçlü koltuklarda uygulanmış olan gizli bir güç olduğunu söyleyebiliriz.  Solena üçlü koltuk ve ikili koltuk ünitelerinde makaslı mekanizma ile çalışan yatak ve sandık özellikleri yer almaktadır. Solena berjer ünitesi, takımın modern havasını destekler çizgide tasarlanmış olup, ana desen ve kombin kumaş uygulamalı alternatifleri ile farklı tüketici zevklerine hitap edecektir. Solena koltuk takımı bu rahatlığının yanı sıra üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde yatak fonksiyonu ile de tercih sebebi olacak, .müşteriler tarafından memnuniyetle kullanılmasına yol açacaktır diye düşünmekteyiz.

Bellona Solena Koltuk Takımı Alanlar

Genel itibariyle Bellona koltuk takımı alanlar üründen memnun durumdadırlar. Söz konusu olan Bellona solena koltuk takımından bir kullanıcının dahi şikayetinin olmadığını söylemek yanlış olmaz. Ancak bunun yanı sıra bir kişi tarafından koltuğundan gıcırtı geldiği şikayeti üreticiye ulaştırılmış, bir gıcırtı problemi olduğu firmaya iletilmiştir. Üretici firma tarafından bu sorun ile ilgili çalışma başlatılmıştır ve çok kısa bir içerisinde çözülecektir.

Ürün Ölçüleri

Üçlü Koltuk için ölçüler:

Genişlik: (X)215.00cm

Derinlik: (Y)98.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm

 Üçlü Koltuk Yatak için ölçüler:

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)120.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

 İkili Koltuk için ölçüler:

Genişlik: (X)164.00cm

Derinlik: (Y)98.00cm

Yükseklik: (Z)83.00cm

İkili Yatak için ölçüler:

Genişlik: (X)128.00cm

Derinlik: (Y)120.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer için ölçüler:

Genişlik: (X)79.00cm

Derinlik: (Y)88.00cm

Yükseklik: (Z)96.00cm

 

Bir yorum

  1. Hiç de söylediğiniz gibi değil. 3 haftalık solena koltuk takımım da ön yüzünde hem çökme hem elyaf kayması oldu. Servis geldi elyaf zımbalanmamış dedi zımbaladı. Tekrar olmaz dedi. Tekrar aynı şey oldu. 11,500 TL çöp. Kumaşındada ceviz büyüklüğünde renk tonu tutarsızlığı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.