Bellona Sanvito S Koltuk Takımı Yorum ve Fiyat Bilgileri

Bellona Sanvito S Koltuk takımı, son günlerde oturma grupları renklerinden en çok tercih edilen gri ve tonları renk seçenekleri ile müşterisiyle buluşuyor. Grinin 4 seçeneği ile karşımıza gelen bu koltuk takımında insan sağlığına zarar vermeyen özel sünger kullanılmıştır. Koltuk sandığının olması, koltuğun yatak olması ve yüksek ayaklara sahip olması ile günümüzde en çok aranan özellikleri bir arada toplayan bu model, ev sahiplerinin birçok işini kolaylaştırmaktadır. Özellikle yüksek ayakları sayesinde temizliği kolaylaştıran bu model aynı zamanda kolay temizlenebilir kumaşlar kullanılarak tasarlanmıştır. Yumuşak tuşeli kumaşı ve yatak olan koltukları sayesinde evinize gelen misafirlerinde konfor seviyesini artırmaktadır.

Sanvito S Koltuk Takımı

Sanvito S koltuk takımının yanlarında ve sandık kısmındaki kumaşlarında çizgili bir tasarımı bulunmaktadır (kapitone tasarım). Çizgili tasarımı ile göz alan koltuk takımının aynı zamanda kullanımı da kolaydır. 2li ve 3lü koltukların üzerinde geniş çizgi tasarımlı yastıklar bulunmaktadır. Bu yastıkları kaldırıp, koltuğu düz yapılarak yatak haline getirilmektedir.

Sanvito S Koltuk Takımı Fiyatı

Bellona aynı zamanda bu koltuk takımını 2’li veya 3’lü olmak ile birlikte, evinin genişliğine göre daha büyük ya da daha küçük oturma odaları İçin her birini ayrı ayrı satın alma imkanı da sunmaktadır. Ürünün gri toplarında kullanılması ürünün başka aksesuar ve mobilyalarla dekor edilmesi kolaylaştırmaktadır. Hem spor hem de avangard tasarımı arasında bir yerde yer alan bu koltuk takımının fiyatları kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. 2021 Eylül Kasım Sonbahar kampanyasında:

3’lü koltuk + 2’li koltuk + 2 Berjer (13.200-17.000 aralığında değişkenlik göstermektedir.)

3’lü koltuk + 3’li koltuk + 2 Berjer (13.800-18.000 aralığında değişkenlik göstermektedir.)

3’lü koltuk (4.900-6.200 aralığında değişkenlik göstermektedir.)

2’lü koltuk (4.300-5.300 aralığında değişkenlik göstermektedir.)

Berjer (2.000-2.500 aralığında değişkenlik göstermektedir.)

Bellona koltuk takımı için taksit imkanları da sunmaktadır. Yapı kredi world’e özel 9 taksit fırsatları da sunmaktadır.

Güncel fiyatlar için Bellona internet sitesini ziyaret ediniz.

KOLTUK TAKIMI ÖLÇÜLERİ

Sanvito S Koltuk takımı, ortalama büyüklükteki bir oturma odası için uygun ölçülerdedir. Üçlü koltuğunun genişliği 212 cm, derinliği 93 cm ve koltuk yüksekliği de 81 cm’dir. Bu koltuk yatak olduğunda iç boyu 180 cm ve genişliği de 115 cm olduğu için yatak kullanımına oldukça uygundur.

İkili koltuğun genişliği 162 cm, derinliği 93 cm ve koltuk yüksekliği 81 cm’dir. İkili koltuğun yatak olması durumunda yatak boyu 130 cm, genişliği ise 115 cm olmaktadır.

Koltuk takımında yer alan berjerlerin genişliği 76 cm, derinliği 90 cm ve yüksekliği de 98.5 cm’dir.

Not: Koltuk takımı seçerken ev ölçülerinizi özenli şekilde alınız. Ölçüleri özenli almanız halinde oturma odanızı dekor etmeniz sizin için daha da kolaylaşarak, ek aksesuar seçimlerinizi de rahatlıkla seçme imkanı sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.