Bellona Revita Salon Takımı Yorumları

Bellonanın son zamanlarda piyasaya sürdüğü en şık salon takımı olarak, tanıtımını yapabileceğimiz bir ürünle karşınızdayız. Revita salon takımı modern çizgileri avangartla bütünleştirmiş ilk görüldüğü andan itibaren ağır ve kaliteli bir mobilya olduğunu hissettiren revita salon takımı kısa bir süre içerisinde daha yüksek satış rakamlarına ulaşabilir ve daha fazla kişi tarafından alınabilir. Fiyatı her ne kadar biraz yüksek gelse de kalitesini tamamlayan artıları bunu görmezden gelmemize neden olacaktır.

Bellona Revita Salon Takımı 

Şu an yeni piyasaya sürülmüş bir salon takımı olması nedeniyle diğer salon takımlarına kıyasla az yorum bulmak mümkün oluyor. Ama hem kullanışlı hem de kaliteli olması nedeniyle kısa süre içerisinde pek çok evde görmeye alışacağımız bir ürün olacaktır.

Avangard bir model olduğunu daha önce belirtmiştik. Böyle düşünmemizin tek nedeni sadece kaliteli çizgilere sahip olması değil aynı zamanda ayak ve ayrıntılarında kullanılan çok kaliteli yardımcıların bir araya gelerek ayrıcalıklı bir çizgi oluşturmasıdır diyebiliriz.

Revita salon takımı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise salonunuzun büyüklüğü olacaktır. Küçük bir salona yerleştirirseniz görünüm bakımından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Uzun lafın kısası avangard modelleri seviyorsanız ve yeriniz varsa benzerlerine kıyasla son derece uygun fiyatlı olduğunu ve kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Revita Takım Fiyatı

Bellona salon takımı fiyatları ortalama bir fiyat etrafında dönmesine rağmen revita salon takımının daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle resmi internet sitesinde, kdv indirimsiz 10.500 tl indirimle beraber 8.500 tl ye satılan salon takımı kesinlikle parasının hakkını veriyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.