Bellona Orlando Koltuk Takımı Özellikleri ve Yorumları

Bellona evinizden ayrılmamanız için bir nedenle daha yine karşınızda. Orlando koltuk takımı serisini sizlere sunuyoruz. Konforlu ve ergonomik tasarımı ile evinize yeni bir hava katmaya sizi bekliyor. Kendine has dikey yastık çizgileri ve koltuk yanlarındaki iç ferahlatan detayları ile Orlando koltuk takımı kendini sevdirmeye devam ediyor. Kullanım rahatlığı ve uzun ömürlü olan ürünümüz sağlamlığı ile dillere destan bir konumdadır. Zarif ve şıklığın temsilcisi Bellona uygun fiyatlarıyla da siz müşterilerimizin yanında olduğumuzu belirtiriz.

Orlando koltuk takımı modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile serimizde yer almaktadır. Tüketicilerimizin odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk tercih edebilecekleri her türlü alternatif seçenek mevcuttur.

Orlando koltuk takımı

Ürünümüzün üçlü ve ikili koltuk kol yanlarında da yine dikey kapitone deseni uygulanmış olup, ayrıca kol yanında metal lama uygulaması yapılmıştır. Koltuğumuzun sünger yapısı kesinlikle sağlığa zarar vermeyen süngerden olup rahat bir oturuma sahiptir. Yatak olma özelliği ile her ortama ve koşula ayak uyduran koltuklarımız, istediğiniz her şarta uygun olduğunu kanıtlar derecesinde. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayağı ve kolay temizlenen kumaş yapısı sayesinde temizliğe size yardımcı olacaktır. Ürünümüzde modern ve estetik görüntüsünü sağlamaya yardımcı siyah-krom renklerinin birlikte kullanıldığı ayağı evinizi göz alıcı olmasını sağlayacaktır. Takım kimliğine uygun yapıda tasarlanan ve son derece ergonomik bir oturum sunan Orlando berjer ünitesinin sırt kısmında yarma uygulaması yapılmış ve kapitone dikiş uygulamasına yer verilmiştir.

Orlando koltuk takımı alanlar

Orlando koltuk takımı alan tüketicilerimizin ürünün kalitesinden ve koltuğun kullanımından oldukça memnum kaldıklarını, yorumlarda ve Bellona mağazalarında belirtmişlerdir. Şuana kadar ürün hakkında hiçbir olumsuz yorum alınmamıştır. Sizin de görüşlerinizi duymak isteriz tabi ki

Ürün ölçüleri

Üçlü koltuk

Genişlik: (X)218.00cm

Derinlik: (Y)98.00cm

Yükseklik: (Z)78.00cm

Üçlü yatak

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)97.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

 

İkili koltuk

Genişlik: 165.00cm

Derinlik: (Y)98.00cm

Yükseklik: (Z)78.00cm

İkili yatak

Genişlik: (X)130.00cm

Derinlik: (Y)97.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer

Genişlik: (X)72.00cm

Derinlik: (Y)85.00cm

Yükseklik: (Z)92.00cm ölçüleri esas alınmaktadır.

Ürün fiyatı

Ürünümüz resmi satış yapan internet sitelerimizde 7000-8000 lira arası olmaktadır. Mağazalarımıza gittiğinizde de yaklaşık bu fiyat aralığında olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.