Mavenna Koltuk Takımı

Bellona Mavenna Koltuk Takımı Özellikleri ve Yorumları

Bellona yepyeni bir koltuk takımıyla karşımıza çıkıyor. Mavenna koltuk takımı alanında kapıştığı diğer koltuk takımları gibi ya da diğer koltuk markaları gibi değil. Bellona yepyeni bir koltuk dizaynı ve yenilikçi bir düşünceyle bu modeliyle karşımızda. Yoğun çalışma tempolarından çıkan vücutlarımız eve geldiği zaman rahatlamak istiyor ve birçok koltuk takımı biz rahatlıyoruz zannederken bizi daha çok yoruyor. Rahat olmayan bir oturuş insan vücudunu dinlenme halinde bile yorabilmektedir. Bellona kullanıcılarının yorucu işlerinin yükünü üzerlerinden atmaları için mavenna koltuk takımı serisiyle karşımızda.

Açık ve ferah tonlarıyla odamızın aydınlatmasını kolaylaştırırken, bize de rahatlarken gözümüzü yormama ve dinlendirme imkânı da sunmaktadır. Koltuk denince akla ilk gelen firma olan Bellona denediği değişik tarzdaki ürünlerinden biri olan mavenna koltuk takımı serisi hem rahatlığıyla hem modern tarzdaki görünümüyle tüm kesimlere hitap etmektedir. Ülkemizin çeşitli kesimlerindeki insanlara ulaşmakta zorlanmayan bu tasarımlar genel kullanıcı göz alınarak tasarlanmış ve yapılmıştır. Özel bir kesim düşünülmemiş, fiyat ürün eşdeğer çizgisiyle de alanında ki birçok firmaya örnek teşkil etmektedir.

Mavenna koltuk takımı özellikleri

Mavenna koltuk takımı 3-3-B-B ve 3-2-B-B varyantında çalışılmış olup, kullanıcı adaylarının odalarının büyüklüğüne göre de ikili ya da üçlü koltuk şeklinde tercih edilmektedir. Bellona’nın bu modeli soft hatlar, açık tonlar, modern ve sade çizgi özellikleriyle ön plana çıkmış ve müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Mavenna koltuk takımlarının sırt minderlerinde ve kol yanlarında makrome dikişler kullanılmış ve bu detaylar ürüne şık bir hava katmıştır.

Mavenna koltuk takımı oldukça sportif bir havası olan ve estetikliğiyle göz dolduran berjer ile takımlaştırılmıştır. Berjer modelinin sırt kısmında yarma uygulaması da yapılmış olup böylece modern görünümü desteklenmiştir. Mavenna koltuk takımları tüketicilerine de hitap edecek birçok fonksiyonel özellik de içerisinde barındırmaktadır. Bu modelin ikili ve üçlü ünitelerinde yatak ve sandık özellikleri vardır. Ayrıca ürünün öne çekilmeden yatak olmasını sağlayan Zero Wall mekanizması kullanılmıştır.

Mavenna koltuk takımlarının font kısmında 32 DNS sünger kullanılmış olup rahat bir oturum sağlanmıştır. Mavenna koltuk takımlarının baza kısmında ürün görselliği artıran ve yemek odası ile konsept uyumunu destekleyen ahşap desenli deri klapa uygulaması yapılmıştır.

Mavenna Koltuk Takımı

Kullananların Yorumları

Mavenna koltuk takımı kullanıcıları birçok bakımdan bu koltuk takımından memnun olduklarını belirtiyorlar. En büyük memnuniyet rahat bir oturum sağlanmasından ve göze hitap etmesinden kaynaklanmaktadır. Rahat tasarımı sayesinde tüm müşterilerine rahat bir oturum sağlayan mavenna koltuk takımları, bu müşteri memnuniyetine dayanarak gelecek olan diğer müşterilerine de rahat kullanım garantisi vermektedir.

Mavenna koltuk takımı ölçüleri

Üçlü koltuk;

Genişlik: 224cm Derinlik: 105 Yükseklik:85

İkili koltuk;

Genişlik:169 cm Derinlik:105 cm Yükseklik:85 cm

Berjer;

Genişlik:80 cm Derinlik:94 cm Yükseklik: 95cm

Fiyat Bilgisi

Ürün kalitesi olarak çok yüksek olan bu koltuk takımlarını 10000 liraya kadar bulabilmek mümkün. Parasının kalitesinin yanında düşük olduğu bu koltuk takımları evlerinizde yerlerini almak siz değerli müşterilerini beklemektedir.

 

2 yorum

  1. Valla hiçte öyle övdugunuz gibi bir takım değil oturup.kalktikxa kirisan asla düzgün durmayan kılıflar çok rahatsız edici sırt yastıkları olan bir takım hiç memnun değilim aynı zamanda sorunlu ayıplı bir.urun şikayet varsa birçok kişi şikayetini dile.getirmis ama nedense kimse dikkate alınmıyor bende aldım onbeş gun oldu hala servisi gelecek.ertesi gün aradım teslimattan sonra servis bugün gelecekti pazartesiye ertelendi pazarteside gelmezse sesimin ulaştığı heryerden sesimi ileticem paranızı aldınız gerisi yok müşteri memnuniyeti diye birşey yok asla sizde hala müşteri hizmetlerinden aranicam ne arayan ne soran var mobilyanın heryerinde bir sorun var resmen ayıplı mal satıyorsunuz ben paramı istiyorum

    1. öncelikle barış denilen şahsiyet ve diğer kullanıcılara sesleniyorum bir kırlent (kılıf ) dediğiniz bozuk olunca o ürün hatalı değildir biz yaklasık 12 milyara aldık ve gayet şık aynı zamanda rahat önemli olan maddelere sahip zaten bence yorumları öznel düşünceniz ile yazmamalısınız. empati kurup yorumunuzdan başkalarınıda yararlanacağını unutmamalısınız iyi günler dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.