Bellona Malpensa Koltuk Takımı Özellikleri ve Yorumları

Bellona Malpensa Koltuk Takımı, rahatlık ve konfor haricinde oldukça renkli ve şık bir koltuk takımını bizlere sunuyor. Sunulmakta olan bu sade ve oldukça güzel koltuk takımı, evinize ayrı bir hava ve ferahlık katacağından eminiz. Ancak bunları dışında en önemli özelliklerinden birisi de Bellona markasının kalite ve sağlamlığını çok iyi bir şekilde göstermiş olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzün modern tasarımını uygun bir fiyat ile buluşturan Bellona, yine müşterilerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Malpensa koltuk takımı modeli, 3-3-B-B ve 3-2-B-B takımlarında alternatifler barındırmaktadır. Oldukça modern çizgilerin yer aldığı bu yeni modelde, yalın ve estetik özellikleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Malpensa Koltuk Takımı

Ürünün üçlü ya da ikili üniteleri için arka kısma doğru yükselen kol yapısı ve kol dışına uygulanmakta olan düğme çektirme detayları ile şık bir görsellik göstermektedir. Bunun haricinde kolların yanına makrome dikiş uygulaması ile de zengin bir tasarım kazandırılmıştır.

Oldukça rahat ve keyifli bir oturum deneyimi sunan Bellona Malpensa Koltuk Takımı, berjer üniteleri için yatak mekanizması içermesi ile fonksiyonel bir kullanım imkanı da sağlamıştır diyebiliriz.

Bellona Malpensa Koltuk Takımı Alanlar

Bellona markasının malpensa modeli olan koltuk takımını alan birçok kişi oldukça memnun kaldığını, şık tasarımı ve kalitesi ile evine oldukça güzel bir görünüm sağladığını yorumlarda belli etmekte. Ancak bunun haricinde bir kişinin olumsuz yorumu da bulunmakta. Şikayeti ise malpensa modelli koltuk takımlarının sürekli olarak elektriklenme sorunu yaşatması. Hem olumlu hem de olumsuz yorumlar içeren bu modeli almak ya da almamak tamamen sizin tercihiniz.

Ürün Ölçüleri

Üçlü koltuk için;

Genişlik: 218.00 cm

Derinlik: 102.00 cm

Yükseklik: 82.00 cm

Üçlü koltuk yatak için;

Genişlik: 180.00 cm

Derinlik: 118.00 cm

Yükseklik: 0.00 cm

İkili koltuk için;

Genişlik: 172.00 cm

Derinlik: 102.00 cm

Yükseklik: 82.00 cm

İkili koltuk yatak için;

Genişlik: 133.00 cm

Derinlik: 118.00 cm

Yükseklik: 0.00 cm

Berjer için;

Genişlik: 77.00 cm

Derinlik: 90.00 cm

Yükseklik: 93.00 cm

ölçüleri esas alınmaktadır.

Bellona Malpensa Koltuk Takımı Fiyatı

Resmi sitelerinden bakıldığı üzere 7000 ila 8000 TL arasında fiyatların değişiklik göstermiş olduğunu söyleyebiliriz. Bellona mağazalarında ise bu fiyatların aşağı yukarı aynı olduğunu belirtelim. Sizde malpensa koltuk fiyatları ile ilgili görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.