Luca Koltuk Takımı

Bellona Luca Koltuk Takımı Alınır mı, Yorumları

Bellona koltuk takımı alırken dikkat etmeniz gereken tüm ayrıntıları sizin için düşünüp konfor ve şıklığı bir arada sunmaktan gurur duymaktayız. Mobilyamızın yapımında kullandığımız ağaçlar sağlam ve uzun yıllar kullanıma dayanıklı ağaçlardır. Özellikle profil, sunta ve kavak gibi dayanıklı olmayan malzemeleri mobilyanızın iskeletinde kullanmamaktayız.

Gürgen ve kayın ağacının güçlü gövdesini kullandığımız mobilyalarımız yıllara meydan okuyacaktır. Mobilyamızın iskeletini kapladığımız süngerler ise son derece dayanıklı ağır gramajlı süngerlerdir. Asla ince ve hafif süngerler tercih etmemekteyiz. Koltuk takımımızın cilası ise parlak çizilme riski olan cilalar olmayıp mat, ipek mat denilen kalıcı ve sağlıklı cilalardır.

Luca Koltuk Takımı

Luca Koltuk Takımı Alınır mı 

Sizlerin ve ailenizin sağlığı için kullandığımız hiçbir üründe sağlığa zararlı ve kanserojen madde bulunmamaktadır. Üretimin her aşamasında ürünlerimiz ve kullandığımız malzemeler gerekli sağlık testlerinden geçirilmektedir. Sağlamlık ve dayanıklılık testlerine de tabii tutulan mobilyalarımız uzun ömürlü ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır.

Luca koltuk takımı klasik çizgileri modern bir anlayış ile yeniden harmanlayıp sizlere şıklık ve modernliği bir arada sunmaktadır. Farklı renk skalamız ile de her zevke ve yaşa uygun bir takım oluşturabilmeniz mümkündür. Canlı renkleriyle oturma odasında ve salonlarınızda konforu ve şıklığı yakalayıp misafirlerinizi kıskandırabilirsiniz.

Özellikleri

Takımımız ailenizin veya mekanın boyutu ve ihtiyaçlarına göre yeniden oluşturulabilmektedir. İstediğiniz parçalar ile seti tamamlayabilirsiniz. 3+3+B+B ve 3+2+B+B takım olarak serimize alınmıştır.

Koltuk takımımızda bulunan ayrıntılara baktığımızda ise; üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol yanında makrome dikiş ve düğme çektirme ismi verdiğimiz şık bir uygulama yapılmıştır. Bu ayrıntılar hem mobilyanızın ve odanızın havasını değiştirmek istenmektedir.

Üçlü ve ikili koltuk kol üzeri ve sırt minderlerinde diğer modellerimizde olmayan renkli biye uygulaması yapılmıştır. Takımda yer alan berjerlerde bulunan kol üzerinde de üçlü koltuk gövde renginde biye uygulaması yapılarak farklı bir görünüm elde edilmiştir.

Eklemeler

Arzunuza göre takımınız bejler çıkarılabilmektedir. Berjerlerin sırt kısmında ise makrome dikiş ve düğme detayları kullanılmıştır. Modelimizin üçlü ve ikili koltuklarında otantik nakış işlemeli kol kırlentleri kullanılmıştır. Bu kırlentler hem mekana şıklık katmakta hem de dinleme zamanlarınızı daha kaliteli geçirmenizi sağlamaktadır.

Yeni modelimiz günün her saatinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu özelliği ile üçlü ve ikili koltuk ünitelerimiz çift kişilik yatak haline getirilebilmektedir. Misafirleriniz ve ailenizin tüm üyeleri için konforlu bir yatak olabilmektedir.

2 yorum

  1. Ürün ile ilgili yapmış olduğunuz açıklamalar insanı gerçekten etkiliyor yanlız şikayet varda ki müşteriniz Ebru hanımın mağduriyetinin giderilmedigini okuduğum andan itibaren vazgectim böylelikle sizlerde sattığımız ürünlerin arkasinda durmanız gerektiğini anlarsınız bide kurumsal firmasiniz müşteriye verilen cevap gerçekten harika yorumsuzum

  2. Sakın almayın beş para etmez. Kumaş renkleri tutmuyor renk ler farklı , dikişler yamuk dikiş mesafeleri farklı servis ilgilenmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.