Bellona Loris Koltuk Takımı – Yorumları, Ölçüleri ve Fiyatı

Bellona, Chester tarz severleri, modern ve chester modellerinin orta noktasını taşıyan Loris Koltuk  takımı ile buluşturuyor. Loris Koltuk Takımı 3-3-1-1 ve 3-2-1 takım yapısı ile Bellona koltuk takımı  koleksiyonlarında yer almaya başlamıştır.

Loris Koltuk Takımı Yorumları

Tüketicilere kullanım alanının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi tercih imkanı sunan  Bellona, bu modelde düğme çektirme ve makrome dikiş uygulamaları kullanmıştır.

Ürün chester tarzda olmakla birlikte zengin ve şık durarak salonlarınızda zarif bir tasarım yapmanızı  sağlar. Üründe bulunan P kol yapısı, düğme ve dikiş uygulamaları ile göze çarpmaktadır.

Diğer modellerde ki gibi yüksek ayakları bulunan bu yapı ile bu ürün salonlarınızın temizliğini  kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda üründe kolay temizlenebilir kumaş kullanılmıştır.

Loris koltuk takımında yer alan üçlü ve ikili koltuk üniteleri sırttan çalışan yatak mekanizması ile  fonksiyonel bir kullanım avantajı da sağlamaktadır. Üründe yumuşak tuşeli kumaşın kullanılması ve insan  sağlığıma zarar vermeyen sünger kullanılması ürünün yatak rahatlığını artırmaktadır. ( Ürünün font kısmında  32 DNS soft sünger üzeri 22 DNS Flexi sünger kullanılmıştır.)

Ürünün üzerinde bulunan kırlentler ortopediktir. Aynı zamanda üçlü koltuğun üzerinde yer alan  kırlentlerinde ki altın sarısı detayı bazalarda da görülünmektedir. Bu da koltuk kırlent görsellik uyumunu  artırmaktadır.

Üründe bulunan renk seçeneklerinden beğendiğiniz renklerle salon şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Ürün Ölçüleri  

Chester modellerin beklenenden uzun olması bazen salonlara yerleştirme konusunda sıkıntı  çıkarabilmektedir. Fakat bu üründe bulunan ortalama ölçüler bu modeli salonunuza rahatlıkla yerleştirme  imkanı sağlamaktadır. Ürün Ölçüleri aşağıdaki gibidir.

Üçlü Koltuk: 

Genişlik: 230 cm

Derinlik: 90 cm

Yükseklik: 74 cm

Üçlü Koltuk Yatak Ölçüleri: 

Yatak üstü Genişlik: 181 cm

Yatak üstü Derinlik: 105 cm

İkili Koltuk: 

Genişlik: 190 cm

Derinlik: 90 cm

Yükseklik: 74 cm

İkili Koltuk Yatak Ölçüleri: 

Yatak üstü Genişlik: 145 cm

Yatak üstü Derinlik: 105 cm

Tekli Koltuk: 

Genişlik: 91 cm

Derinlik: 85 cm

Yükseklik: 74 cm

Loris Koltuk Takımı Fiyatı

Bellona diğer ürünlerinde olduğu gibi bu modelde de takım olarak ve ayrı ayrı satın alma imkanı  sağlamaktadır. Aşağıda verilen fiyatlar 2021 Kasım kampanyasına göredir. Ürün ile net fiyatları öğrenmek  için Bellona bayilerine uğrayınız.  

  • 3lü + 2li + Tekli Takım: 11.164-14.000 TL aralığı 
  • 3lü + 2li + 2 adet Tekli Takım: 13.217-16.600 TL aralığı 
  • 3lü + 3lü + 2 adet Tekli Takım: 13.900-17.300 TL aralığı  
  • Üçlü Koltuk: 4.860-6.100 TL aralığı  
  • İkili Koltuk: 4.251-5.350 TL aralığı  
  • Tekli Koltuk: 2.053-2.600 TL aralığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.