loren koltuk takımı

Bellona Loren Koltuk Takımı Yorumları, Alınır mı, Fiyatı

Oturma gruplarını evinizin büyük bir parçasını oluşturmaktadır. Salonunuzun vazgeçilmez mobilyalarından olan koltuk ve berjerler yalnızca size sağlayacağı rahatlıkla değil görünüşü ve duruşu ile evinizin dekorasyonunu etkilemektedir. Estetik ve şıklık her ev için yadsınmayacak derecede önemlidir. Koltuk takımlarının bulunduğu alana uyumu sizi ferahlık hissini sağlayacaktır. Loren koltuk takımları Bellona kalitesi ve sağlamlığı ile üretilmesi müşteriler için rahat bir kullanımın yanı sıra uzun vadeli kullanımı size beklediğiniz performansı verecektir. Sahip olduğu modern ve şık tasarımı evinizin parlayan yıldızı olmaya aday olacaktır. Ayrıca bu şıklığın yanında sade ve özel tasarımları ile gözünüzü yormayan bir yapıya sahiptir. Standart ölçülere sahip olan Loren koltuk takımı çoğu salonla uyum içerisinde kullanılabilmektedir.

Loren koltuk takımları Bellona firması tarafından iki farklı seçenekle üretmektedir.3-3-B-B ve 3-2-B-B alternatifleri müşterilere seçim aralığı sunmaktadır. Loren koltuk takımı evinize en uygun olan seçeneği sizlere sunmaktadır.

loren koltuk takımı

Loren Koltuk Takımı Özellikleri

İki farklı seçenekle müşterilerin karşısına çıkan Loren koltuk takımı 3-2-B-B alternatifi ile popüler olarak kullanılmaktadır. Sahip olduğu özel tasarım ve renk uyumu ile birçok koltuk takımı arasından sıyrılıp gözde koltuk takımlarından biri olmuştur. İkili ve üçlü koltukların sahip olduğu yarma tasarımı modern bir görünüm katmaktadır. Bir başka tasarım ve mühendislik çalışması ZeroWall özelliğine sahiptir. İkili ve üçlü koltuklar bu teknoloji ile rahat ve normal bir yatağı aratmayacak yatak fonksiyonu Loren koltuk takımını vazgeçilmez yapmıştır. Görselliğe başka bir katkı kol detaylarında uygulanan el dikiş uygulamasıdır. Kullanılan kumaşın silinebilirliği müşteriler için önem arzetmektedir. Bellona bu talebi dikkate alarak memnuniyeti en üst düzeye çıkarmak için kumaş seçiminde titiz davranmıştır. Mobilya temizlik deterjanı kullanarak temizlenen Loren koltuk takımının kumaşında bir bozulma gerçekleşmeyecektir.

Ürün ölçüleri üçlü koltuklar için yükseklik 80 cm, derinlik 100 cm ve genişlik 241 cm’dir. İkili koltuklarda genişlik 191,derinlik 100 cm, yükseklik 83 cm olarak üretilmiştir. Berjerlerde genişlik 80 cm, derinlik 87 cm ve yükseklik 96 cm olarak ayarlanmıştır.

Loren Koltuk Takımı Fiyatları

Loren koltuk takımı 8bin ila 10bin Tl arasında bir fiyata sahiptir. Resmi sitede bulunan fiyat listesinde detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi fiziksel mağazalarda koltuk takımını yakından görebilirsiniz ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.