Bellona Koltuk Takımı – Modelleri ve Fiyatları

Bellona 1997 yılında Kayseri’de kurularak Türkiye’nin önce gelen mobilya markalarından biri olmayı başarmış bir şirkettir. Farklı, minimal ve kullanışlı koltuk takımları ile tüketicilerin dikkatini çeken Bellona, koltuk takımlarının konforu ile öne çıkmaktadır.

Bellona koltuk takımı ürünlerinin bir çoğunda sandık ve yatak seçenekleri aktif olarak bulunmaktadır. Koltuklarda sandık özelliği evde depolama özelliği sağlarken, yatak seçeneği ise misafirlerinizi rahatça ağarlarsa seçeneği sunmaktadır.

Bellona Koltuk Takımı

Bellona daha çok avangard koltuk takımı modelleri dikkat çekmektedir. Koltuk oturum rahatlığının yumuşak olması, bu ürünleri alan tüketicilerin en memnun olduğu özelliklerdendir. Bellona websitesi yada mağazalardan koltuk takımı, oturma grubu alabileceğiniz gibi, salonunuzda eksik bulunan Tv Ünitesi ,sehpa yada kitaplık gibi farklı mobilyalarınızı da buradan temin edebilirsiniz.

Bellona koltuk takımlarında genel olarak resimde görülen takım satılır, ürün içeriğini değiştir seçeneği bulunmamaktadır. Ayrıca takımlarda genellikle insan sağlığına zarar vermeyen özel sünger kullanılmıştır. Koltuk takımı ayakları salon temizliğini kolaylaştırmak İçin genellikle yüksektir ve koltuk takımı kumaşları kolay temizlenebilen kumaş olarak döşenmiştir.

Her oturma odası takımının ayrı özellikleri bulunmaktadır. Aşağıda bazı ürünlerin ayak yüksekliğinden, fiyatları , ölçülerine kadar olan özellikleri ve yorumları yer almaktadır. Merak ettiğiniz ürüne linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bellona Koltuk Takımı Modelleri

Palvin Koltuk Takımı

Leny Koltuk Takımı

Fonte Koltuk Takımı

Solven S Koltuk Takımı

Loris Koltuk Takımı

Palvin Koltuk Takımı

Alaska Koltuk Takımı

Sanvito S Koltuk Takımı

Orlando Koltuk Takımı

Luca Koltuk Takımı

Solena Koltuk Takımı

Carlino Koltuk Takımı

Aden Plus Koltuk Takımı

Loren Koltuk Takımı

Vilza Koltuk Takımı

Venti Koltuk Takımı

Mavenna Koltuk Takımı

İmpera Koltuk Takımı

Grande Koltuk Takımı

Malpensa Koltuk Takımı

Angel Koltuk Takımı

Yukarıda verdiğimiz bağlantılardan Bellona koltuk takımı modelleri, ürün incelemesi, yorumları ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.