impera koltuk takımı

Bellona İmpera Koltuk Takımı

Modern detaylar ve zarif çizgilerin bir araya toplandığı, Bellona’nın modern koltuk anlayışıyla ürettiği impera koltuk takımı her bakımdan kullanıcılarına geniş ayrıcalıklar sağlamaktadır. Rahatlığıyla keyfine düşkün insanları kendine hayran bırakırken modern görüntüsü ve kusursuz çizgileriyle evinin hoş durmasını isteyen müşterilere hitap etmektedir. Günümüz modern tasarımını uygun bir fiyatla buluşturan Bellona her bakımdan halk dostu olduğunu bizlere göstermektedir. Birçok farklı özelliğiyle kullanıcılarına eşsiz deneyimler sağlayan impera koltuk takımları, her kesimden kişilerin ilgi odağı olmakta ve rahatlık arayanlarla modernlik arayanlar arasındaki çatışmayı bitirmiştir. Bellona bu koltuk takımlarıyla iki kesimi de kendine çekmeyi başarmıştır.

impera koltuk takımı

İmpera koltuk takımının özellikleri

İmpera koltuk takımı modeli, 3-3-B-B VE 3-2-B-B takım yapısıyla Bellona koleksiyonlarına dahil edilmiştir. Modern çizgilerin zarif detaylarla yorumlandığı impera koltuk takımlarında, sırt kırlentlerinde ve dış kol kısımlarında dikey desenli kapitone dikiş çalışması yapılmıştır. Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin impera koltuk takımları serisinin dış kol kısımlarında bakır renk tonunda aksesuar metali kullanılmış ve böylece zariflik katılmıştır. İmpera koltuk takımlarının koltuk özelliği hariç yatak olma fonksiyonu vardır. Sırttan yatak olma özelliği kullanılmıştır. Açılı ve modern tipli ve bakır renginde ayakları modern bir görünüm katıyor. Ana desenli kol kırlentlerine ilave bakır renkli kol düğmelerinin kullanıldığı ek kırlentler kullanılmıştır. İmpera koltuk takımı rahat ve ergonomik bir yapı sunan berjer ile takımlaştırılmış olup berjer sırt kısmında kullanılan kapitone ile takım kimliği katılmıştır. İmpera koltuk takımlarının font kısmında 32 DNS sünger üzeri 24DNS kullanılarak rahat bir oturuş sağlanmıştır.

İmpera koltuk takımını kullananlar

İmpera koltuk takımıbirçok özelliğiyle kullanıcı dostu olduğunu göstermiştir. Rahat oturma özellikleriyle kullanıcılarına koltuk üstünde keyifli ve rahat zamanlar sağlarken, modernliği ve zarifliği sayesinde evinize ayrıca estetik katacaktır. Şu ana kadar kullanan birçok kullanıcısından pozitif geri bildirim alan impera koltuk takımları, eşsiz deneyimler için yeni kullanıcılarını beklemektedir.

Ölçüleri

Üçlü koltuk;

Genişliği:225 cm Derinlik:102cm Yükseklik:82cm

İkili koltuk;

Genişliği:173cm Derinlik:102cm Yükseklik:82 cm

Berjer koltuk;

Genişliği:80cm Derinlik:93cm Yükseklik:95cm

Fiyatı

Piyasa değeri 7000 ile 9000 arasında olan koltuklar fiyat performans olarak üst düzey olduğunu ve uzun yıllar kullanım garantisiyle size teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.