Bellona Grande Koltuk Takımı Yorumları

Bellona Grande Koltuk Takımı, günümüz şartlarına uygun modern çizgileri ve konforlu koltuk takımları ile alınabilecek en güzel koltuk takımlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bellona markasının grande markalı koltuk takımı ile evinizde oldukça farklı bir görünüm ve ferahlık olacağından emin olabilirsiniz. Oldukça yumuşak ve sağlığa zararlı olmayan maddelerden üretilmiş olması, kendine çeken bir neden daha olduğunu söyletebilir. Bunların haricinde depolama özelliğinin bulunması, kolay temizlenebilir kumaştan yapılması, yumuşak kumaş dokusu içermesi ve yatak olma özelliği ile grande koltuk takımı, gerçekten bir eve renk katabilecek güzel koltuk takımlarından olduğunu söyleyebiliriz.

Grande Koltuk Takımı Yorumları

Grande yemek odası takımına konsept olarak alınabilecek olan grande koltuk takımı, 3-3-B-B takım yapısı ile satışa sunulmaktadır.

Koltuk takımlarının sırt kısmında düğme çektirme özelliği ve makrome dikiş detayları ile olduça modernize bir tasarım sağlanmıştır. Ayrıca yükselmekte olan bir kapıda kol formu kullanılarak koltuk yanlarında altın sarısı metal aksesuarlar kullanılmıştır.

Oldukça göstermiş meraklısı tasarımları ve canlı renk görünüşleri ile dikkatleri üzerine çeken bu model de, yatak ve sandık olma özelliği ile tüm beklenen özellikleri sağlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Üründe 28 soft üzeri 24 soft süngerler tercih edilmiş olup, konforlu bir oturum sağlanılması hedeflenmiştir.

Bellona Grande Koltuk Takımı Alanlar

Grande modeli koltuk takımı alan kişilere bakıldığı zaman, oldukça güzel kumaşı ve kullanımı olduğunu görebilmekteyiz. Yani kısacası granda modelini tercih etmiş olan çoğu müşteri, hem oldukça kullanışlı bir ürün olması, hem de salona oldukça modern bir hava katması ile en çok tercih edilen koltuk takım modelleri arasına girmiş olduğu söyleyebilir. Yorumlar arasında baktığımızda herhangi bir olumsuz yorumun da olmadığının altını çizelim.

Ölçüleri

Üçlü koltuk için;

Genişlik: 226.00 cm

Derinlik: 87.00 cm

Yükseklik: 79.00 cm

Üçlü koltuk yatak için;

Genişlik: 185.00 cm

Derinlik: 107.00 cm

Yükseklik: 0.00 cm

Berjer için;

Genişlik: 83.00cm

Derinlik: 93.00cm

Yükseklik: 98.00cm

Bellona Grande Koltuk Takımı Fiyatları

Bellona Grande Koltuk Takımı için fiyatlara baktığımızda 7500 ila 8000 Tl arasında değişiklik göstermiş olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle bu aralar indirimde olan ürünler arasında olmasından ötürü tercih edilebilir olduğunun da altını çizelim. Sizde grande modeli koltuk takımı için öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bir yorum

  1. Güzel bir içerik olmuş kapitone koltuklarınız mükemmel gözüküyor. yeni içeriklerinizi bekliyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.