Bellona Forest Salon Takımı Yorumları

Son zamanlarda gördüğüm en güzel salon takımları arasında hiç şüphesiz Forest Salon Takımı yer alıyor. Daha önce çok değindiğimiz bir konu vardı. O da gerek salon gerek oturma odası gruplarında en azından takım tercihi kadar önemli olan bir kaç farklı nokta olduğundan bahsetmiştik. Bu noktalar arasında en dikkat çekici olanı hiç şüphesiz dekorasyon önerileri, halı tercihi, duvar boyası ve alan büyüklüğü gibi seçenekler yer alıyordu. Ama Forest Salon takımı kesinlikle chester sevenlerin hayranı olacağı bir salon takımı olarak dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Bellona Forest Salon Takımı 

Henüz çok yeni bir salon takımı olmasına rağmen tanıtım bültenlerinde yer alan renklerinin güzelliği ile şık mekanların dizayn edilmesinde çok sık satışının yapılacağını söyleyebiliriz. Bu salon takımı 2 tane üçlü koltuk ve 2 tane berjer ile satılıyor. Bunun dışında modern çizgileri günümüzün farklı renkleri ile birleştirirseniz çok dikkat çekici bir salona sahip olmanız mümkün olacaktır.

Bellona Forest Salon Takımı Fiyatı

Birkaç farklı mağazadan fiyat aldım. Son dönemlerde yapılan kdv indirimi dışında bellona forest salon takımının fiyatları 5.900 ile 6.200 tl arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Tabi ki zaman zaman burada güncelleme yaparak fiyatlarını yeniden yazacağız.

Forest Salon Takımı Önerir misiniz ?

Takımı şöylesine uzaktan gördüğünüz anda bile kullanılan kumaşın kalitesini net bir şekilde görebiliyorsunuz. Bunun dışında chesterların büyük bir çoğunluğunda yer alan rahatsız yapının burada kullanılan kaliteli sünger ve kumaş ile ortadan kaldırıldığını söyleyebiliriz. Bir kez oturduktan sonra bir daha kalkmak istemeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.