Bellona Carlino Koltuk Takımı Alınır mı, Kullanıcı Yorumları

Carlino koltuk takımı, Bellona carlino yemek takımına uygun bir şekilde üretilmiş bir koltuk takımıdır. Zarifliğin ve modernliğin bir arada buluştuğu bir koltuk takımıdır diyebiliriz. Koltuk takımının modernliğini ön plana çıkaran ise, ince işçilikle ve kaliteli bir dokunuşla koltuklarda bulunan metal detaylardır. Renkleriyle ve özellikle bu metal ayrıntılar sayesinde kullanıcıların evine zarafeti ve şıklığı getireceğinden şüphemiz yok demek yanlış olmayacaktır.

Carlino Koltuk takımı 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile satın alınabilecektir. Müşteriler evlerinin uygunluğuna ve büyüklüğüne göre bu seçeneklerden birini tercih edebilecektir. Oldukça modern çizgilerin yer aldığı bu yeni modelde, yalın ancak bir o kadar da metal ve kırlentlerde yer alan ince detaylar sayesinde dikkat çekici hale gelecektir.

Carlino Koltuk Takımı

Carlino Koltuk Takımı

Ürünün en dikkat çekici yanlarından birinin, kullanılan metal detaylar olduğunu söylemiştik. Ancak bunun yanında ürüne zarif ve modern dokunuşun verilmesinde, başka elementlerde kullanılmıştır. Özellikle sırt kırlentlerinde ve dış kol kısımlarında biye dikiş uygulaması yapılmıştır. Bunun yanı sıra benzer şekilde kol detayında uygulanan modern formdaki altın metal, tasarım çizgisinin devamı olarak ayaklarda da kullanılarak şık bir görsellik müşteriye sunulmuştur. Carlino koltuk takımı bu zarafetinin yanı sıra üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde yatak fonksiyonu ile de tercih sebebi olacak, müşteriler tarafından memnuniyetle kullanılmasına yol açacaktır diye düşünmekteyiz.

Carlino Koltuk Takımı Alanlar

Genel itibariyle Carlino koltuk takımı alanlar üründen memnun durumdadırlar. Ancak bunun yanı sıra bir kişi tarafından dikiş problemi olduğu firmaya iletilmiştir. Üretici firma tarafından bu sorun çok kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmuş ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Bu tarz bir şikayet ise bir daha firmaya gelmemiştir.

Ürün Ölçüleri

Üçlü Koltuk için ölçüler:

Genişlik: (X)230.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

Üçlü Koltuk Yatak için ölçüler:

Genişlik: (X)180.00cm

Derinlik: (Y)118.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

İkili Koltuk için ölçüler:

Genişlik: (X)182.00cm

Derinlik: (Y)100.00cm

Yükseklik: (Z)82.00cm

İkili Yatak için ölçüler:

Genişlik: (X)133.00cm

Derinlik: (Y)118.00cm

Yükseklik: (Z)0.00cm

Berjer için ölçüler:

Genişlik: (X)76.00cm

Derinlik: (Y)90.00cm

Yükseklik: (Z)95.00cm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.