Bellona Angel Koltuk Takımı Yorumları

Bazı koltuk takımları şıklığın yanında inanılmaz bir sadelik sunuyor. Sunulan bu sadeliği kullandığınız bazı objelerle çok daha güzel bir hale getirmekte sizin elinizde oluyor. Birkaç farklı kişiden Angel koltuk takımı yorumlarını aldım. Hepsinden önemlisi Bellona kalitesini son derece kolay bir şekilde sunduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında modernliğin çizgilerini uygun fiyatla birleştirerek güzel bir koltuk takımı ortaya çıkardıklarını söyleyebiliriz.

Bellona Angel Koltuk Takımı 

Kalitesinden ve dayanıklılığından uzun uzun bahsetmeye gerek görmüyorum. Aslına bakarsanız bellona kalitesini yansıtan bu ürünün uygun renklerde alınması ile uzun yıllar kullanabileceğiniz son derece modern bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Benzer koltuk takımı modellerine kıyasla çok şık ayaklara ve renkleri değiştirilebilir kırlent seçenekleri ile tamamen sizin zevkinize göre hazırlanabilir bir seçenek ortaya çıkarıyor.

Bellona Angel Koltuk Takımı Alanlar

Yazımızın başında iki kişiden yorumu aldığımızı belirtmiştik. Kısacası yorumları özetleyecek olursak:

“Yemek odası takımı ile birlikte kullanıldığı zaman daha büyük alanlara ihtiyaç duyuyor. Bizim en büyük hatamız daha küçük bir salon için almak oldu. Daha geniş bir odada kullanırsanız hem yemek odası takımı ile hem de tek başına rahatlıkla kullanabilirsiniz.”

“Kısa bir süre içerisinde ilgilenildi ve montesi yapıldı. Taksitli aldığımız için daha ekonomik oldu. Almadan çok araştırma yaptık ve bu modelde karar kıldık. Şimdi rahatlığı ve kalitesini düşündüğümde iyi ki almışım diyorum.”

Bellona Angel Koltuk Takımı Fiyatı

Resmi sitesine baktığımız zaman 5400 tl civarında satıldığını görebiliyoruz. Bunun dışında bazı bellona mağazalarını aradığımız da 5300 ila 5700 tl arasında satış yapıldığı sonucuna ulaşabilirsiniz. Bu konuda yorumlarınız varsa lütfen bizimle paylaşmayı unutmayınız.

4 yorum

    1. Ben 4aydir kullanıyorum leke tutmuyor bir sürü portakal suyu döküldü sildim tertemiz suyu emmiyor üstünde kalıyor kumaşı harika

  1. Bende Angeles takım aldım aldığıma pişman oldum iki kez servise gitti ama eskisinden beter geldi her yeri lekelenmis temizleme zahmetine bile katlanmamis lar bidaha Bellona mi tövbe

  2. Nasıl 5bin400 TL ben geçen sene Mayıs ayında aldım 7.500 TL ye ayrıca binpismanim.kumasi.kadife ve.felaket yakıyor insanı üstelik acayip fazla toz tutuyor birgün çektirme suburgeyle bu ikinci gün pislikten oturamazsin koltuk.degil pislik miknatisi sanki çok kötü üstelik rengi karardı 3 kez yıkatmama rağmen o parlak saydam görüntüsü gitti yerine yıllanmış eskimiş koltuk geldi Birdaha bellonami asla birde mağaza servis asla ilgilenmiyor….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.