Aden Plus Koltuk Takımı

Bellona Aden Plus Koltuk Yakımı Yorumları, Alınır mı ?

Günümüz modern çizgileri ve günün her saatine uygun kullanım özellikleri sunan konforlu yapısı ile evlerinizin ve tüm yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olmaya aday yeni serimiz Aden plus koltuk takımını değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Koltuk takımı bir yaşam alanın vazgeçilmez parçasıdır. Günün neredeyse tamamının üzerinde geçtiği koltuk takımlarının şık ve dekoratif görüntüsünün yanında sizin ve ailenizin sağlığı açısında güvenilir olması gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta koltuk takımının yapımında kullanılan malzemelerdir.

Özellikleri 

Mobilyanın üretiminde kullanılan sünger cila ve boyanın herhangi bir kanserojen madde içermemesi gerekmektedir. Bu ürünlerin sağlığa zararlı olmayan anti-alerjik malzemeler ile üretilmiş olmalıdır. Kumaşların, ahşabın insana ve tabiata zarar vermeyen kalite de olması gerekmektedir. Ürünlerimiz hem siz hem sevdiklerinizi korurken hem de doğaya zarar vermemektedir. Piyasadaki daha ucuza mal edilen sağlığı tehdit eden kalitesiz mobilyalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Koltuk takımımız sağlığa verdiği önem dışında tüm kullanıcılarını dinlendirerek birlikte geçirilen her anın konforlu geçmesini sağlamak için tasarlandı. Kullandığımız tüm malzemelerimiz ile hem oturma hem da salonlarınız için şıklık ve konforu bir arada sunmayı hedefleyen bu serimizde yaşam alanınıza uyum sağlayacak doğal bir görünüm yakalanmıştır. Her zevke ve yaşa uygun dizaynı ile mobilyamız yeni evli çiftlerimizin ve evini yeniden döşemek isteyen her müşterimizin ilgisini çekecektir.

Aden Plus Koltuk Takımı

Aden Plus Koltuk Yakımı Yorumları

Koltuk takımımız şıklığı ve konforunun yanında işlevselliği ile de siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir. Mobilyamızı yatak olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için tüm minderlerin kaldırılmasına gerek yoktur. Minderler kaldırılmadan açılan bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca günün yorgunluğunu atmak veya televizyon izlerken ayaklarınızı uzatabileceğiniz bölümler bulunmaktadır. Takımımızın bir veya daha fazla parçası uzanmalı koltuk olarak da seçilebilir. 3-3-B-B ve 3-2-B-B takımlarında seçeneklerimiz mevcuttur. Koltuklarımızın ölçüleri ise şu şekildedir:

Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü koltuk için;

Genişlik: 210.00 cm,  derinlik: 104.00 cm, yükseklik: 85.00 cm,

Üçlü koltuk yatak için;

Genişlik: 170.00 cm, derinlik: 120.00 cm, yükseklik: 0.00 cm

İkili koltuk için;

Genişlik: 175.00 cm derinlik: 100.00 cm, yükseklik: 88.00 cm

İkili koltuk yatak için;

Genişlik: 125.00 cm derinlik: 110.00 cm, yükseklik: 0.00 cm

Berjer için;

Genişlik: 87.00 cm, derinlik: 80.00 cm, yükseklik: 60.00 cm

 

Bir yorum

  1. Hiç rahat değil. Çok yüksek. Dört aydır kullanıyorum. Aldığına pişman oldum.
    Servis ihtiyacım oldu. Bu konuda memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.