2017 Tekzen Duşakabin Modelleri

Banyonuza hareketlilik getiren ve tüm görünümünü değiştiren duşa kabinlerin birçok desen ve farklı özelliklerini bir arada sunan 2017 Tekzen Duşakabin Modelleri ile her zevke uygun olabilecek seçenekler bulunmaktadır. Firmamız sizler için en kullanışlı, en güvenilir ve konfordan ödün vermeyen ürünleri her bütçeye uygun olabilecek şekilde sunmaktadır. Sadece kendi ihtiyaç ve zevkinize uyan ürünü seçmeniz yeterli olacaktır.

Tekzen Duşakabin Modelleri

Kullanımı oldukça rahat olan ve sizlerin minimum ihtiyaçlarını karşılayacak olan 2017 Tekzen Duşakabinleri ile hareket rahatlığı ve konforu sunulmaktadır. Özel malzemelerden üretilen ürünümüz suya ve ısıya dayanıklılık göstermektedir. Üründe kullanılan metal parçalar paslanmaz ürünlerden tasarlanmış, uzun süre kullanıma uygun dizayn edilmiştir. Kullanılan cam malzemeler dayanıklı ve kaliteli ürünlerden tasarlanarak cam üzerinde bulunan desenler ile hareketlilik ve zarafet kazanılmıştır. Hayatımızda büyük öneme sahip olan banyomuzda kullanacağımız en önemli öğeyi oluşturan duşa kabinlerdir, bundan dolayı doğru seçim yapılması gerekmektedir. Seçim gerçekleştirilmeden önce kullanımı düşünülen yerin ölçüsünün alınması gerekmektedir.

Tekzen Duşakabinler

En çok tercih edilen beyaz rengin dışında 2017 Tekzen Duşa Kabin Modellerinde füme, kırık beyaz gibi renklere de yer verilerek, banyonuzda kullanılan seramik ve aksesuarlar ile daha kolay uyumun yakalanması sağlanmıştır. Kullanılan camlarda esneklik payı mevcut olduğundan aşırı sıcağa ya da soğuğa maruz kaldığında zarar görmez. Renkli cam kullanımının yanı sıra ürünlerimizde oval, dikdörtgen, kare ve yay şeklinde kullanılan camlar farklı ölçülere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.